Naar de hoofdinhoud
Bulenox FundedNext Head-to-head · 33 criteria vergeleken

Bulenox vs FundedNext: welke prop firm kies je in 2026?

Op prijzen, regels en payoutvoorwaarden zijn de twee firms moeilijk van elkaar te scheiden. De beslissing hangt af van de beperking die voor jou het zwaarst weegt: instapkosten, drawdownmodel of payoutvoorwaarden.

Geverifieerd op
Homepage van de website van Bulenox: kop “Get funded up to $150,000”, illustratie van munten en staafgrafieken, vermelding van dagelijkse uitbetalingen en Trustpilot-score van 4,7 op 5
Bulenox

Bulenox

Futures Trustpilot 4,7 / 5 (1.761 reviews)

Bulenox is gespecialiseerd in futures, rekent zijn accounts af via een maandabonnement ($145 tot $325 voor $25.000 tot $150.000) en verwerkt uitbetalingen elke woensdag, waarbij de eerste $10.000 volledig naar de trader gaat. De firm scoort 4,7/5 op 1.761 Trustpilot-reviews, maar de consistentieregel van 40% blokkeert opnames en leidt tot terugkerende meldingen.

Gewonnen criteria: 8 / 33

Homepage van de website van FundedNext: kop “We sponsor your trading journey” op een zwarte achtergrond, Trustpilot-score op basis van meer dan 73.000 reviews, beloningen binnen 24 uur en ondersteuning in 44 talen
FundedNext

FundedNext

Forex / CFD · Futures · Crypto Trustpilot 4,5 / 5 (77.234 reviews)

Aan de forex- en CFD-kant werkt FundedNext met slechts twee trajecten: Stellar 1-Step (doel 10%, max. verlies 6%) en Stellar 2-Step (8% en daarna 5%, max. verlies 10%), beide met statische drawdown, zonder tijdslimiet en met terugbetaalbare kosten. De prijs ligt hoog, en de split van 95% vereist een betaalde optie — de contractuele basis blijft 80%.

Gewonnen criteria: 8 / 33

Prijs bij gelijke accountgrootte

Goedkoopste evaluatie voor een account van 100K.

Bulenox Bulenox

US$ 215

FundedNext FundedNext

US$ 549,99

Bulenox vs FundedNext (2026): vergelijking
Volledige vergelijking Bulenox Bulenox FundedNext FundedNext
Vertrouwen
Score 81/100 85/100 ✓
Trustpilot 4.7/5 ✓ 4.5/5
Opgericht in 2022 2022
Hoofdkantoor US AE
Prijzen
Instapprijs US$ 145 US$ 59,99 ✓
Prijs voor een account van 100K US$ 215 ✓ US$ 549,99
Terugbetaalbare kosten — Ja
Prijs van een reset US$ 78 —
Accountgroottes 150 K 200 K ✓
Regels
Fasen 1 ✓ 2
Winstdoel 6 % ✓ 8 %
Max. dagelijks verlies — 5 %
Max. totale drawdown — 10 %
Type drawdown Hybride Statisch ✓
Tijdslimiet Onbeperkt Onbeperkt
Consistentieregel — Nee
Min. aantal tradingdagen 0 ✓ 5
Payouts
Profit split 90 % ✓ 80 %
Max. profit split 100 % ✓ 95 %
Eerste payout 10 dagen 5 dagen ✓
Payoutfrequentie Wekelijks (verwerking op woensdag) Stellar 1-Step: eerste opname na 5 werkdagen, daarna elke 5 werkdagen. Stellar 2-Step: eerste opname na 21 dagen, daarna elke 14 dagen
Betaalmethoden bank, wire, paypal en wise —
Scaling plan — Ja
Max. allocatie 150 K 300 K ✓
Trading
Platforms en instrumenten ninjatrader, rithmic, quantower mt4, mt5, ctrader, match-trader ✓
Instrumenten futures fx, indices, metals, energy, crypto ✓
Hefboom — 1:30 forex op Stellar 1-Step (gecontroleerd op de officiële site); 1:100 forex aangekondigd op Stellar 2-Step
Nieuwstrading Ja —
Posities in het weekend Nee —
Robots / EA's Ja Ja
Copy trading Ja ✓ Beperkt
Scalping Ja —
Hedging — —

Bulenox Kies Bulenox als…

  • Je hebt een platform nodig dat FundedNext niet aanbiedt: ninjatrader, rithmic, quantower.
  • Je verwacht lang genoeg gefinancierd te blijven om de split te laten meetellen: 100% tegenover 95% bij FundedNext.
  • Je wilt de kortste weg naar financiering: 1 evaluatiefase(n) tegenover 2 bij FundedNext.

FundedNext Kies FundedNext als…

  • Cashflow is belangrijk voor je: de eerste opname volgt na 5 dagen in plaats van 10.
  • Je hebt een platform nodig dat Bulenox niet aanbiedt: mt4, mt5, ctrader, match-trader.
  • Je mikt op omvang: de allocatie loopt op tot 300 K.
  • Je budget is de belangrijkste beperking: de instapprijs begint bij US$ 59,99, lager dan bij Bulenox.

Onze analyse

De drawdown, de beslissende regel

Bulenox hanteert een hybride drawdown. FundedNext hanteert een statisch drawdown, begrensd op 10%, met een dagelijkse limiet van 5%. Dit is het verschil met de grootste gevolgen tussen de twee. Een statische drawdown wordt één keer gemeten, op het startsaldo, en beweegt nooit; een trailing drawdown volgt je equity naar boven, zodat een winstreeks de vloer optilt waar je niet meer onder mag komen. Trailing intraday is nog strenger, omdat die de ongerealiseerde pieken tijdens de sessie volgt: winst die je nooit hebt verzilverd, kan je verliesdrempel definitief verhogen.

Wat er op je rekening komt

Bulenox keert 100% van de winst uit, staat een eerste opname toe na 10 dagen, en betaalt daarna Wekelijks (verwerking op woensdag). FundedNext keert 95% van de winst uit, staat een eerste opname toe na 5 dagen, en betaalt daarna Stellar 1-Step: eerste opname na 5 werkdagen, daarna elke 5 werkdagen. Stellar 2-Step: eerste opname na 21 dagen, daarna elke 14 dagen. De payoutfrequentie verdient evenveel aandacht als de split zelf: een iets lager aandeel dat om de twee weken wordt uitbetaald, groeit sneller aan dan een opvallend percentage achter een maandelijkse cyclus en een late eerste opname.

Waar je werkelijk tradet

Bulenox is de enige van de twee die ninjatrader, rithmic, quantower aanbiedt. FundedNext dekt mt4, mt5, ctrader, match-trader, wat bij de concurrent ontbreekt. De keuze van het platform is niet cosmetisch: orderuitvoering, beschikbare ordertypes en de betrouwbaarheid van je automatisering hangen ervan af, en tijdens de evaluatie wisselen is zelden mogelijk.

Trackrecord

Op Trustpilot scoren ze respectievelijk 4.7/5 en 4.5/5. Onze pijler vertrouwen geeft ze 77/100 en 81/100, waarbij bestaansduur, transparantie van de entiteit en openbaar bewijs van payouts worden gewogen. In een sector waar geen enkele financiële toezichthouder deze evaluaties controleert, komen een lange staat van dienst en een controleerbare payoutgeschiedenis het dichtst bij een garantie.

Wat je betaalt om te beginnen

FundedNext begint bij US$ 59,99 tegenover US$ 145 voor Bulenox, een groot verschil op het kleinste account. Bij de referentiegrootte van 100K geeft de vergelijking US$ 215 voor Bulenox tegenover US$ 549,99 voor FundedNext. De vermelde prijs is zelden de werkelijke kost: wat telt, is het tarief van een reset na een mislukte poging, de al dan niet terugbetaalde kosten bij de eerste payout, en het bestaan van activeringskosten bij de overstap naar een gefinancierd account. Vergelijk die drie posten in de tabel hierboven voordat je alleen op de vanafprijs beslist.

Andere vergelijkingen

Veelgestelde vragen

Bulenox of FundedNext: welke kies je?
De twee firms verdelen de 33 criteria bijna gelijk: er is geen objectieve winnaar. Kies de firm waarvan het drawdownmodel en de payoutcyclus bij jouw manier van traden passen.
Welke van de twee is het goedkoopst?
FundedNext, met een instapprijs van US$ 59,99 tegenover US$ 145. Controleer de prijs van een reset en of de kosten bij de eerste payout worden terugbetaald voordat je een conclusie trekt: die twee posten keren de rangschikking vaak om.
Welke heeft de soepelste drawdown?
FundedNext, omdat een statische drawdown of een trailing drawdown op het einde van de dag meer ruimte laat dan een trailing intraday, die de ongerealiseerde pieken tijdens de sessie volgt.
Welke biedt de grootste accounts?
FundedNext, tot 200 K tegenover 150 K. Onthoud dat een groter account ook een grotere absolute drawdown betekent die je moet respecteren.
Kun je beide tegelijk doen?
Niets houdt je tegen om accounts bij twee verschillende firms te hebben — veel gefinancierde traders doen dat, om het risico te spreiden dat één firm haar regels wijzigt of een payout uitstelt. Wat meestal verboden is, is dezelfde trades op meerdere accounts kopiëren: de meeste firms beschouwen dat als copy trading en kunnen een payout annuleren. Controleer op dit specifieke punt de voorwaarden van elke firm.

De kortingen die echt geverifieerd zijn

Geen enkele kortingscode wordt gepubliceerd zonder dat we hem op de website van de firm hebben gezien. Een niet-geverifieerde korting verschijnt hier niet.

Bekijk de kortingen