דילוג לתוכן הראשי
Bulenox FundedNext ראש בראש · 33 קריטריונים בהשוואה

Bulenox מול FundedNext: איזו prop firm לבחור ב-2026?

אף אחת משתי החברות אינה שולטת בהשוואה הזו. ההחלטה תלויה באילוץ שחשוב לכם יותר מכול: עלות הכניסה, מודל ה-drawdown או תנאי ה-payout.

אומת בתאריך
דף הבית של אתר Bulenox: הכותרת "Get funded up to $150,000", איור של אסימונים וגרפים בתלת-ממד, אזכור של תשלומים יומיים ודירוג Trustpilot של 4.7 מתוך 5
Bulenox

Bulenox

Futures Trustpilot 4.7 / 5 (1,761 ביקורות)

Bulenox, המתמחה ב-futures, גובה על החשבונות שלה מנוי חודשי ($145 עד $325 עבור $25,000 עד $150,000) ומעבדת את התשלומים בכל יום רביעי, כאשר $10,000 הראשונים משולמים במלואם (100%) לסוחר. ה-firm מציגה 4.7/5 על סמך 1,761 ביקורות ב-Trustpilot, אך כלל העקביות שלה בשיעור 40% חוסם משיכות ומזין דיווחים חוזרים.

קריטריונים שבהם ניצחה: 8 / 33

דף הבית של אתר FundedNext: הכותרת "We sponsor your trading journey" על רקע שחור, דירוג Trustpilot על סמך יותר מ-73,000 ביקורות, תגמולים תוך 24 שעות ותמיכה ב-44 שפות
FundedNext

FundedNext

Forex / CFD · Futures · קריפטו Trustpilot 4.5 / 5 (77,234 ביקורות)

בצד של פורקס ו-CFD, FundedNext נשענת על שני מסלולים בלבד: Stellar 1-Step (יעד 10%, הפסד מרבי 6%) ו-Stellar 2-Step (8% ואחר כך 5%, הפסד מרבי 10%). בשניהם drawdown סטטי, ללא מגבלת זמן ועם דמי השתתפות הניתנים להחזר. המחיר גבוה, וה-split של 95% מחייב תוספת בתשלום — הבסיס החוזי נשאר 80%.

קריטריונים שבהם ניצחה: 8 / 33

מחיר בגודל חשבון זהה

ההערכה הזולה ביותר לחשבון של 100K.

Bulenox Bulenox

‏215 ‏$

FundedNext FundedNext

‏549.99 ‏$

Bulenox מול FundedNext (2026): השוואה
השוואה מלאה Bulenox Bulenox FundedNext FundedNext
אמינות
ציון 81/100 85/100 ✓
Trustpilot 4.7/5 ✓ 4.5/5
שנת הקמה 2022 2022
מטה US AE
מחירים
מחיר כניסה ‏145 ‏$ ‏59.99 ‏$ ✓
מחיר לחשבון של 100K ‏215 ‏$ ✓ ‏549.99 ‏$
דמי השתתפות מוחזרים — כן
מחיר reset ‏78 ‏$ —
גדלי חשבון 150 K 200 K ✓
כללים
שלבים 1 ✓ 2
יעד רווח 6 % ✓ 8 %
הפסד יומי מקסימלי — 5 %
Drawdown כולל מקסימלי — 10 %
סוג drawdown היברידי סטטי ✓
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות — לא
מינימום ימי מסחר 0 ✓ 5
Payouts
Profit split 90 % ✓ 80 %
Profit split מקסימלי 100 % ✓ 95 %
Payout ראשון 10 ימים 5 ימים ✓
תדירות payouts שבועי (עיבוד ביום רביעי) Stellar 1-Step: משיכה ראשונה אחרי 5 ימי עסקים ולאחר מכן כל 5 ימי עסקים. Stellar 2-Step: משיכה ראשונה אחרי 21 יום ולאחר מכן כל 14 יום
אמצעי תשלום bank, wire, paypal ו-wise —
Scaling plan — כן
הקצאה מקסימלית 150 K 300 K ✓
מסחר
פלטפורמות ומכשירים ninjatrader, rithmic, quantower mt4, mt5, ctrader, match-trader ✓
מכשירים futures fx, indices, metals, energy, crypto ✓
מינוף — 1:30 בפורקס ב-Stellar 1-Step (נבדק באתר הרשמי); 1:100 בפורקס כפי שמוצהר ב-Stellar 2-Step
מסחר בחדשות כן —
החזקת פוזיציות בסוף השבוע לא —
רובוטים / EA כן כן
Copy trading כן ✓ מוגבל
Scalping כן —
Hedging — —

Bulenox בחרו ב-Bulenox אם…

  • אתם רוצים את הדרך הקצרה ביותר למימון: 1 שלבי הערכה מול 2 ב-FundedNext.
  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-FundedNext: ninjatrader, rithmic, quantower.
  • אתם מתכוונים להישאר ממומנים מספיק זמן כדי שה-split יהיה חשוב: 100% מול 95% ב-FundedNext.

FundedNext בחרו ב-FundedNext אם…

  • התקציב הוא האילוץ העיקרי שלכם: כרטיס הכניסה מתחיל ב-‏59.99 ‏$, מתחת ל-Bulenox.
  • אתם רוצים drawdown שאפשר לחשב בראש: המגבלה נקבעת לפי היתרה ההתחלתית ואינה זזה לעולם כשהחשבון גדל.
  • תזרים המזומנים חשוב לכם: המשיכה הראשונה מגיעה אחרי 5 ימים במקום 10.
  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-Bulenox: mt4, mt5, ctrader, match-trader.

הניתוח שלנו

כללי הסיכון ראש בראש

Bulenox מחילה drawdown היברידי. FundedNext מחילה drawdown סטטי עם תקרה של 10%, ומגבלה יומית של 5%. זהו ההבדל בעל ההשלכות הכבדות ביותר בין השתיים. Drawdown סטטי נמדד פעם אחת, מהיתרה ההתחלתית, ואינו זז לעולם; trailing drawdown עוקב אחר ההון העצמי שלכם כלפי מעלה, כך שרצף רווחים מעלה את הרצפה שמתחתיה אסור לכם לרדת. Trailing תוך-יומי מחמיר עוד יותר, משום שהוא עוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן: רווח שמעולם לא מימשתם עלול להעלות לצמיתות את סף ההפסד שלכם.

השוואת תנאי ה-payout

Bulenox מעבירה 100% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 10 ימים, ולאחר מכן משלמת שבועי (עיבוד ביום רביעי). FundedNext מעבירה 95% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 5 ימים, ולאחר מכן משלמת Stellar 1-Step: משיכה ראשונה אחרי 5 ימי עסקים ולאחר מכן כל 5 ימי עסקים. Stellar 2-Step: משיכה ראשונה אחרי 21 יום ולאחר מכן כל 14 יום. תדירות ה-payouts ראויה לתשומת לב כמו ה-split עצמו: חלק מעט נמוך יותר שמשולם כל שבועיים מצטבר מהר יותר מאחוז מרשים על הנייר שנעול מאחורי מחזור חודשי ומשיכה ראשונה מאוחרת.

פלטפורמות ומכשירים

Bulenox היא היחידה מבין השתיים שמציעה ninjatrader, rithmic, quantower. FundedNext מכסה mt4, mt5, ctrader, match-trader, שאינו קיים אצל המתחרה שלה. בחירת הפלטפורמה אינה קוסמטית: ביצוע הפקודות, סוגי הפקודות הזמינים והאמינות של האוטומציה שלכם תלויים בה, והחלפה באמצע ההערכה אפשרית רק לעיתים רחוקות.

אמינות ותק

ב-Trustpilot הן מציגות 4.7/5 ו-4.5/5 בהתאמה. עמוד התווך של האמינות שלנו מעניק להן 77/100 ו-81/100, תוך שקלול של ותק, שקיפות הישות והוכחות פומביות ל-payouts. בענף שבו שום רגולטור פיננסי אינו מפקח על ההערכות האלה, ותק והיסטוריית payouts שניתן לאמת הם הדבר הקרוב ביותר לערובה.

עלות כניסה

FundedNext מתחילה ב-‏59.99 ‏$ מול ‏145 ‏$ של Bulenox, פער משמעותי בחשבון הקטן ביותר. בגודל הייחוס של 100K, ההשוואה היא ‏215 ‏$ ל-Bulenox מול ‏549.99 ‏$ ל-FundedNext. המחיר המוצג הוא רק לעיתים רחוקות העלות האמיתית: מה שחשוב הוא מחיר ה-reset אחרי כישלון, האם דמי ההשתתפות מוחזרים ב-payout הראשון, והאם קיימים דמי הפעלה במעבר לחשבון ממומן. השוו את שלוש השורות האלה בטבלה שלמעלה לפני שאתם מכריעים לפי מחיר הפתיחה בלבד.

השוואות נוספות

שאלות נפוצות

Bulenox או FundedNext: איזו לבחור?
שתי החברות חולקות את 33 הקריטריונים כמעט שווה בשווה: אין מנצחת אובייקטיבית. בחרו את זו שמודל ה-drawdown ומחזור ה-payout שלה מתאימים לאופן שבו אתם סוחרים.
איזו מהשתיים זולה יותר?
FundedNext, עם מחיר כניסה של ‏59.99 ‏$ מול ‏145 ‏$. בדקו את מחיר ה-reset ואת החזר דמי ההשתתפות ב-payout הראשון לפני שאתם מסיקים מסקנה: שתי השורות האלה הופכות לעיתים קרובות את הדירוג.
לאיזו מהן drawdown סלחני יותר?
FundedNext, משום ש-drawdown סטטי או trailing של סוף יום משאיר יותר מרווח מ-trailing תוך-יומי, שעוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן.
איזו מהן מציעה את החשבונות הגדולים יותר?
FundedNext, עד 200 K מול 150 K. זכרו שחשבון גדול יותר פירושו גם drawdown מוחלט גדול יותר שצריך לעמוד בו.
אפשר לעבוד עם שתיהן במקביל?
שום דבר אינו מונע מכם להחזיק חשבונות בשתי חברות שונות — סוחרים ממומנים רבים עושים זאת, כדי לפזר את הסיכון שחברה אחת תשנה את הכללים שלה או תעכב payout. מה שבדרך כלל אסור הוא לשכפל את אותן עסקאות בין חשבונות: רוב החברות רואות בכך copy trading ועלולות לבטל payout. בדקו את התנאים של כל אחת מהן בנקודה הזו בדיוק.

ההנחות שבאמת אומתו

שום קוד הנחה אינו מתפרסם לפני שנבדק באתר של החברה עצמה. הנחה שלא אומתה אינה מופיעה כאן.

להנחות