סקירת FundedNext
השורה התחתונה על FundedNext
בצד של פורקס ו-CFD, FundedNext נשענת על שני מסלולים בלבד: Stellar 1-Step (יעד 10%, הפסד מרבי 6%) ו-Stellar 2-Step (8% ואחר כך 5%, הפסד מרבי 10%). בשניהם drawdown סטטי, ללא מגבלת זמן ועם דמי השתתפות הניתנים להחזר. המחיר גבוה, וה-split של 95% מחייב תוספת בתשלום — הבסיס החוזי נשאר 80%.
- Payout תוך 5 ימים
- ללא מגבלת זמן
- דמי ההשתתפות מוחזרים
- הכללים מפורסמים
Forex / CFD Futures קריפטו
- Profit split מקסימלי
- 95 %
- הקצאה מקסימלית
- 300 K $
- שנת הקמה
- 2022
- שנת הקמה 2022 · איחוד האמירויות הערביות
- מנכ״ל: Syed Abdullah Jayed
- אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026
אודות FundedNext
בחירה טובה לסוחר שרוצה כללים יציבים, drawdown סטטי ומסלול scaling ארוך, ומוכן לשלם יותר בכניסה. פחות מתאימה אם אתם עובדים במינוף גבוה ב-1-Step, אם אתם מבצעים אוטומציה ב-cTrader, או אם ה-split של 80% כברירת מחדל אינו מספק אתכם.
פלטפורמות ומכשירים: MT4, MT5, cTrader, Match-Trader.
מידע נוסף על FundedNext
התוכניות של FundedNext במבט מהיר
| כלל | Stellar 2-Step (CFD) 2 שלבים | Stellar 1-Step (CFD) 1 שלב |
|---|---|---|
| גדלי חשבון | 6 K – 200 K | 6 K – 200 K |
| יעד רווח | 8 % / 5 % | 10 % |
| הפסד יומי מקסימלי | 5 % | 3 % |
| Drawdown כולל מקסימלי | 10 % סטטי | 6 % סטטי |
| מינימום ימי מסחר | 5 | 2 |
| מגבלת זמן | ללא הגבלה | ללא הגבלה |
| כלל עקביות | אין | אין |
| מחיר | 59.99 $ – 1,099.99 $ | 65.99 $ – 1,099.99 $ |
| דמי השתתפות מוחזרים | כן | כן |
היתרונות של FundedNext
- Drawdown סטטי בשני מסלולי Stellar: מגבלת ההפסד לעולם אינה עוקבת אחר שיא ה-equity.
- דמי ההשתתפות ניתנים להחזר, עד מחזור התגמול השלישי ב-Stellar 1-Step.
- ה-Stellar 2-Step משלם 15% מיעד שלב ה-challenge עוד לפני קבלת החשבון הממומן.
- Payout ראשון אחרי 5 ימי עסקים ב-1-Step, ולאחר מכן כל 5 ימים; ה-scaling מגיע עד הקצאה של $4 מיליון.
- אין מגבלת זמן, אין מדינות מוחרגות בתנאים שפורסמו, ודירוג 4.5/5 על סמך יותר מ-77,000 ביקורות ב-Trustpilot.
נקודות לשיקול
- ה-split המוצג של 95% עובר דרך תוספת בתשלום: הבסיס החוזי הוא 80%.
- המינוף יורד ל-1:30 בפורקס ב-Stellar 1-Step, לעומת 1:100 ב-2-Step.
- המחירים גבוהים: $549.99 לחשבון $100,000 ב-2-Step, ו-$569.99 ל-1-Step המקביל.
- EA פועלים רק ב-MT4 וב-MT5, לא ב-cTrader ולא ב-Match-Trader; ה-copy trading מוגבל.
- אמצעי תשלום, כללי מסחר בזמן חדשות והחזקת פוזיציות overnight אינם מופיעים בתנאים שנבדקו.
שווקים זמינים
- Forex
- מדדים
- מתכות
- אנרגיה
- מטבעות קריפטו
תוכניות ומחירים של FundedNext
- 6 K 59.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 15 K 119.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 25 K 199.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 50 K 299.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- הפופולרית ביותר 100 K 549.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 200 K 1,099.99 $ יעד 8 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- מחיר reset
- —
- דמי הפעלה
- —
- סוג drawdown
- סטטי
- דמי השתתפות מוחזרים
- כן
- 6 K 65.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 15 K 129.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 25 K 219.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 50 K 329.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- הפופולרית ביותר 100 K 569.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- 200 K 1,099.99 $ יעד 10 % Payout עד 95 % בחירת התוכנית
- מחיר reset
- —
- דמי הפעלה
- —
- סוג drawdown
- סטטי
- דמי השתתפות מוחזרים
- כן
תשלום חד-פעמי · ללא מנוי · דמי ההשתתפות מוחזרים
כללי המסחר של FundedNext
- מסחר בחדשות —
- החזקת פוזיציות בסוף השבוע —
- החזקת פוזיציות overnight —
- רובוטים / EA כן
- Copy trading מוגבל
- Hedging —
- Scalping —
- KYC חובה כן
- מינוף
- 1:30 בפורקס ב-Stellar 1-Step (נבדק באתר הרשמי); 1:100 בפורקס כפי שמוצהר ב-Stellar 2-Step
- סוג spread
- —
- עמלה
- —
ה-payouts של FundedNext
- Profit split
- 80 %
- Profit split מקסימלי
- 95 %
- Payout ראשון
- 5 ימים
- תדירות payouts
- Stellar 1-Step: משיכה ראשונה אחרי 5 ימי עסקים ולאחר מכן כל 5 ימי עסקים. Stellar 2-Step: משיכה ראשונה אחרי 21 יום ולאחר מכן כל 14 יום
- הקצאה מקסימלית
- 300 K
- אמצעי תשלום
- —
Scaling plan: כן
פלטפורמות ומכשירים של FundedNext
פלטפורמות ומכשירים
MT4MT5cTraderMatch-Trader
מכשירים
Forexמדדיםמתכותאנרגיהמטבעות קריפטו
מדינות שמקבלת FundedNext
מקבלת סוחרים מישראל: —
מדינות מוחרגות
—
KYC חובה: כן
הסקירה המלאה שלנו על FundedNext
הפער בין שניים מהציונים שלנו מסכם את ה-firm טוב יותר מפסקה שלמה: 98 מתוך 100 על הוגנות הכללים, 62 מתוך 100 על המחיר. FundedNext מוכרת תקנון מהפחות מלכודתיים שתיעדנו, במחיר כניסה גבוה. כל ההכרעה נמצאת שם, והיא תלויה בתקציב שלכם הרבה יותר מאשר בסגנון שלכם.
FundedNext: firm משנת 2022, שפועלת מהאמירויות
FundedNext הושקה ב-2022 ופועלת מאג’מאן ומדובאי שבאיחוד האמירויות הערביות. המייסד שלה, סייד עבדאללה ג’איד, מזוהה בשמו בנתונים המובנים של האתר הרשמי. בענף שבו מפעילים רבים אינם מפרסמים שם של מנהל כלשהו, הזיהוי הזה חשוב.
ארבע שנות פעילות מציבות את ה-firm מעל ממוצע ההישרדות של הפלח, בלי להפוך אותה לשחקנית היסטורית. עמוד האמון שלנו עומד על 81 מתוך 100: מוצק, לא בפסגה. מה שתומך בו הוא הנפח הנצפה — האתר מציג יותר מ-306 מיליון דולר של תגמולים ששולמו לסוחרים ביותר מ-170 מדינות באוגוסט 2026, וה-firm מחזיקה בדירוג 4.5 מתוך 5 על פני יותר מ-77,000 ביקורות Trustpilot. מדגם בגודל כזה לא מפברקים, והוא מעיד לכל הפחות שמספר גדול של סוחרים קיבלו תשלום.
נקודה ארגונית: FundedNext מפעילה חטיבת חוזים עתידיים נפרדת, על Tradovate ו-NinjaTrader, שהכללים והמחירים שלה אינם קשורים כלל להצעת ה-CFD. כל מה שבהמשך נוגע למסלולי ה-CFD.
שני מסלולי FundedNext, ושיטה אחת בלבד לחישוב ה-drawdown
הצעת ה-CFD מסתכמת בשני מוצרים בלבד, מה שמצמצם את הסיכון לטעות בתקנון.
Stellar 2-Step דורש רווח של 8% בשלב הראשון ואחר כך 5% בשלב השני, עם הפסד יומי שמוגבל ל-5% והפסד כולל של 10%. מינימום חמישה ימי מסחר לכל שלב, ללא מגבלת זמן. הגדלים נעים בין $6,000 ל-$200,000, במחירים של $59.99 עד $1,099.99.
Stellar 1-Step דורש 10% בשלב אחד, מהדק את ההפסד היומי ל-3% ואת ההפסד הכולל ל-6%, ודורש 2 ימי מסחר בלבד. אותם גדלים, במחירים של $65.99 עד $1,099.99.
הנקודה המכרעת משותפת לשניהם: ה-drawdown סטטי. הרצפה שלכם נקבעת לפי יתרת הפתיחה ולעולם אינה זזה. ב-2-Step, החשבון לעולם אינו רשאי לרדת מתחת ל-90% מהיתרה ההתחלתית, בין אם הייתם ברווח משמעותי בינתיים ובין אם לא. ב-1-Step, הסבולת יורדת ל-6% מאותה יתרת פתיחה.
זה מה שמסביר את הציון 98 על הכללים. drawdown מסוג trailing, לעומת זאת, מעלה את הרצפה שלכם בכל שיא חדש ומצמצם את מרווח הטעות ככל שאתם מרוויחים. כאן, כל דולר שהרווחתם הוא דולר נוסף של כרית ביטחון. הוסיפו את היעדר מגבלת הזמן, ואת היעדרו של כלל עקביות כלשהו בתנאים שעיינו בהם: שום דבר לא מכריח אתכם לסחור מהר, או להחליק באופן מלאכותי את הרווחים שלכם.
ה-1-Step של FundedNext עולה יותר ומשאיר פחות מינוף
מנוגד לאינטואיציה אך מאומת: המסלול בשלב אחד יקר יותר מהמסלול בשני שלבים בכל גודל, למעט ב-$200,000 שבו שניהם עולים $1,099.99. עבור חשבון של $100,000, חשבו $549.99 ב-2-Step לעומת $569.99 ב-1-Step.
המינוף מחדד את הפער. הפורקס יורד ל-1:30 ב-Stellar 1-Step, לעומת 1:100 שמוצהר ב-2-Step. בפועל, כדי להגיע ל-10% עם מינוף נמוך פי שלושה והפסד יומי מוגבל ל-3%, צריך או פוזיציות כבדות יותר מבחינת הון מושקע, או יותר עסקאות, או תנועות רחבות יותר ללכוד. הפורמט שנראה המהיר ביותר הוא למעשה התובעני ביותר מבחינת דיוק הביצוע.
ה-2-Step מפצה חלקית על מחירו במנגנון נדיר: הוא משלם תגמול השווה ל-15% מיעד הרווח שהושג במהלך שלב ה-challenge, כלומר עוד לפני מסירת החשבון הממומן. הדמים ניתנים להחזר בשני המסלולים; ב-1-Step ההחזר מגיע במחזור התגמול השלישי.
Profit split ב-FundedNext: 80% חוזיים, 95% כאופציה בתשלום
הנתון של 95% מובלט בכל מקום. הבסיס החוזי הוא 80%. המעבר לשיעור הגבוה יותר מחייב add-on בתשלום, שנרכש בנוסף ל-challenge. אם אתם בונים את תוכנית הרווחים שלכם על 95%, עליכם לשקלל את העלות הנוספת הזו במחיר כניסה שכבר גבוה. הציון 89 שלנו על ה-payouts מתגמל את תדירות התשלום, לא את השיעור המוצג.
התדירות הזו, דווקא, שונה באופן קיצוני בין שני המסלולים. ב-Stellar 1-Step, המשיכה הראשונה מגיעה אחרי 5 ימי עסקים, ולאחר מכן כל 5 ימי עסקים. ב-Stellar 2-Step, צריך לחכות 21 יום לראשונה, ואחר כך 14 יום בין משיכה למשיכה. עבור סוחר שמתפרנס מהפעילות שלו, הפער הזה שוקל יותר מההפרש של $20 במחיר הכניסה על $100,000.
מה שהתנאים ש-FundedNext מפרסמת אינם אומרים
זו הנקודה שיש לטפל בה ביושר, והיא מסבירה את הציון 73 שלנו על התמיכה והמידע.
התנאים שעיינו בהם אינם מפרטים את אמצעי התשלום של ה-payouts. הם גם אינם מפרטים את כללי המסחר בזמן הודעות כלכליות, וגם לא את כללי החזקת פוזיציות לילה או בסוף השבוע. סוג הספרד ומבנה העמלות אינם מתועדים. מחיר ה-reset וקיומם האפשרי של דמי הפעלה אינם מתועדים גם הם. אלה אינם איסורים: אלה נעלמים, ונעלם בנושא news trading עלול לעלות בחשבון למי שהאסטרטגיה שלו נשענת עליו.
Expert Advisors מותרים, אך רק ב-MT4 וב-MT5. אם אתם מבצעים אוטומציה ב-cTrader או ב-Match-Trader — שתי הפלטפורמות האחרות המוצעות — הכלי שלכם לא יעבוד. ה-copy trading מוסדר: שיתוף בין חשבונות של בעלים שונים אסור.
נקודת זהירות אחרונה, בנושא ה-scaling. התוכנית קיימת, וההקצאה המקסימלית שהצלחנו לתעד היא $300,000, שמושגת באמצעות מיזוג חשבונות FundedNext. נתון של $4,000,000 מסתובב; לא אישרנו אותו באף מקור ואיננו מאמצים אותו. אם החלטת הרכישה שלכם נשענת על תקרה בת שבע ספרות, קבלו אישור בכתב לנקודה הזו לפני התשלום.
הפרופיל שהמודל של FundedNext מתאים לו
הסוחר הסבלני והסלקטיבי מרגיש כאן בבית. אין שעון, רצפה קבועה, שום אילוץ סדירות שפורסם, וכרית ביטחון שנשארת בידיכם ברגע שנבנתה. מי שכבר איבד חשבון ב-trailing אחרי שהיה ברווח משמעותי יבין מיד מה הוא קונה. הפרופיל שמכוון לתזרים קצר, מצדו, ימצא במחזור של 5 ימי עסקים של ה-1-Step קצב שקשה להשתוות אליו.
להפך, אם התקציב שלכם מוגבל ואתם צופים כמה ניסיונות, מחיר הכניסה הופך לבעיה אמיתית: הציון 62 שלנו על המחיר אינו פרט שולי, ומכיוון שעלות ה-reset אינה מפורסמת, אינכם יכולים לחשב מראש את התקציב הכולל שלכם. אם אתם עובדים עם מינוף גבוה בפורקס, ה-1-Step עם 1:30 מגביל אתכם. אם אתם מבצעים אוטומציה ב-cTrader, המשיכו הלאה. ואם split ברירת מחדל של 80% לא מספיק לכם, חשבו את עלות ה-add-on לפני שאתם משווים למתחרים.
מה לבדוק באתר FundedNext לפני התשלום
שלושה דברים. המחיר המדויק של האופציה שמעלה את ה-split ל-95%, שכן הוא אינו כלול במחיר ה-challenge. שיטת חישוב ה-drawdown של המוצר שאתם מכניסים לסל: שני מסלולי ה-CFD סטטיים, אבל חטיבת החוזים העתידיים כפופה לתקנון נפרד. וכללי ה-news trading והחזקת הלילה, שנעדרים מהתנאים שפורסמו ושיכולנו לעיין בהם.
הוסיפו את הפורמליות: KYC חובה, גיל מינימום 18. אף מדינה מוחרגת אינה מופיעה בתנאים שפורסמו, דבר שנשאר נדיר בשוק הזה, אבל בדקו את תחום השיפוט שלכם בזמן ההרשמה ולא אחרי ה-payout הראשון. הנתונים אומתו ב-28 באוגוסט 2026.
FundedNext במספרים
תקריות ומחלוקות של FundedNext
לא תועדה אף תקרית.
היסטוריית השינויים של FundedNext
- תוכנית Stellar 1-Step מתומחרת כעת מעל ה-2-Step בגודל חשבון זהה, למעט במדרגת $200,000.
חלופות ל-FundedNext
מה אומרים המקורות המאומתים
4.5 על סמך 77,234 ביקורות ב-Trustpilot · אמינות והיסטוריה 81/100
אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026
« בחירה טובה לסוחר שרוצה כללים יציבים, drawdown סטטי ומסלול scaling ארוך, ומוכן לשלם יותר בכניסה. פחות מתאימה אם אתם עובדים במינוף גבוה ב-1-Step, אם אתם מבצעים אוטומציה ב-cTrader, או אם ה-split של 80% כברירת מחדל אינו מספק אתכם. »
השורה התחתונה של הפרופיל · ציון 85/100
שאלות נפוצות על FundedNext
האם FundedNext אמינה?
כמה עולה challenge ב-FundedNext?
איך עובדים ה-payouts ב-FundedNext?
אילו כללי drawdown חלים ב-FundedNext?
מהם הכללים העיקריים של ה-challenge של FundedNext?
מקורות על FundedNext
- https://fundednext.com/
- https://fundednext.com/cfds/stellar-1-step
- https://fundednext.com/cfds/stellar-2-step
- https://help.fundednext.com/en/articles/8021076-what-rules-do-i-need-to-follow-in-the-stellar-2-step-challenge
- https://www.trustpilot.com/review/fundednext.com
- https://brokeranalysis.com/prop-trading-firms/fundednext/