דילוג לתוכן הראשי
מקום 2 בהשוואה

סקירת The5ers

מצוין Trustpilot 4.7 / 5

4.7 על סמך 36,279 ביקורות ב-Trustpilot

השורה התחתונה על The5ers

The5ers, שנוסדה ב-2016 בישראל, היא אחת מ-prop firms הפורקס הוותיקות ביותר שעדיין פעילות. היתרון העיקרי שלה הוא התקנון: drawdown סטטי בכל התוכניות, ללא מגבלת זמן וללא כלל עקביות. לעומת זאת, מגוון המכשירים הנסחרים נשאר מצומצם — פורקס, מדדים, מתכות ו-futures, ללא קריפטו וללא מניות.

  • Payout תוך 14 ימים
  • ללא מגבלת זמן
  • דמי ההשתתפות מוחזרים
  • הכללים מפורסמים
The5ers The5ers

Forex / CFD Futures

Profit split מקסימלי
100 %
הקצאה מקסימלית
500 K $
שנת הקמה
2016
  • שנת הקמה 2016 · ישראל
  • מנכ״ל: Gil Ben Hur
  • 19 מדינות מוחרגות
  • אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026

אודות The5ers

The5ers מתאימה לסוחר סבלני שרוצה מסגרת סיכון ברורה וצפויה, בלי ספירה לאחור ובלי תקרה על הימים הטובים שלו. היא פחות מתאימה למי שסוחר בקריפטו או במניות, או למי שמתעקש לקבל את ה-payouts שלו בהעברה בנקאית.

פלטפורמות ומכשירים: MT5, cTrader, TradingView.

מידע נוסף על The5ers
דף הבית של אתר The5ers: הכותרת "Turning Your Passion Into A Trading Career" מאז 2016, מונטאז' וידאו בצורת 10, דירוג Trustpilot "Excellent" וארבעה פרסים לשנת 2025
The5ers האתר הרשמי, צילום מסך מתאריך 02 בספטמבר 2026 the5ers.com

התוכניות של The5ers במבט מהיר

כלל High Stakes 2 שלבים Hyper Growth 1 שלב Pro Growth 1 שלב Bootcamp 3 שלבים
גדלי חשבון 2.5 K – 100 K 5 K – 50 K 5 K – 20 K 20 K – 250 K
יעד רווח 10 % / 5 % 10 % 10 % 6 % / 6 %
הפסד יומי מקסימלי 5 % 3 % 3 % —
Drawdown כולל מקסימלי 10 % סטטי 6 % סטטי 6 % סטטי 5 % סטטי
מינימום ימי מסחר 3 — 3 —
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות אין אין אין אין
מחיר ‏39 ‏$ – ‏545 ‏$ — — —
דמי השתתפות מוחזרים כן — — —

היתרונות של The5ers

  • תשע שנות פעילות רצופה מאז 2016, אחת ההיסטוריות הארוכות ביותר בתחום הפורקס.
  • Drawdown סטטי בכל התוכניות: המגבלה נקבעת בהתחלה ולעולם אינה עולה עם הרווחים.
  • אין מגבלת זמן לעמידה בשלבים, ואין כלל עקביות ב-High Stakes.
  • ה-profit split מתחיל ב-80% ומגיע ל-100% דרך תוכנית ה-scaling, עד הקצאה של $500,000.
  • דמי ה-challenge של High Stakes מוחזרים, ועלות הכניסה מתחילה ב-$39 לחשבון $5,000.

נקודות לשיקול

  • המכשירים מוגבלים לפורקס, מדדים, מתכות ו-futures: לא קריפטו ולא מניות.
  • משיכות בקריפטו או דרך Rise בלבד — אין העברה בנקאית רגילה, ומינימום של $150.
  • חשבון נסגר לאחר 30 ימים רצופים ללא עסקה אחת, כולל בשלב הממומן.
  • המינוף יורד ל-1:30 ב-Hyper Growth וב-Pro Growth, לעומת 1:100 ב-High Stakes.
  • הכללים לגבי מסחר בזמן חדשות, רובוטים, scalping ו-hedging אינם מפורסמים.

שווקים זמינים

  • Forex
  • מדדים
  • מתכות
  • Futures

תוכניות ומחירים של The5ers

מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
סטטי
דמי השתתפות מוחזרים
כן
מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
סטטי
דמי השתתפות מוחזרים
—
מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
סטטי
דמי השתתפות מוחזרים
—
מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
סטטי
דמי השתתפות מוחזרים
—

תשלום חד-פעמי · ללא מנוי · דמי ההשתתפות מוחזרים

כללי המסחר של The5ers

  • מסחר בחדשות —
  • החזקת פוזיציות בסוף השבוע —
  • החזקת פוזיציות overnight —
  • רובוטים / EA —
  • Copy trading מוגבל
  • Hedging —
  • Scalping —
  • KYC חובה כן
מינוף
1:100 ב-High Stakes; 1:30 ב-Hyper Growth וב-Pro Growth
סוג spread
—
עמלה
—

ה-payouts של The5ers

Profit split
80 %
Profit split מקסימלי
100 %
Payout ראשון
14 ימים
תדירות payouts
משיכה ראשונה 14 יום אחרי קבלת החשבון הממומן, ולאחר מכן כל שבועיים; משיכה מינימלית של $150
הקצאה מקסימלית
500 K
אמצעי תשלום
קריפטו (USDT/USDC) ו-Rise

Scaling plan: כן

פלטפורמות ומכשירים של The5ers

פלטפורמות ומכשירים

MT5cTraderTradingView

מכשירים

ForexמדדיםמתכותFutures

מדינות שמקבלת The5ers

מקבלת סוחרים מישראל: לא

מדינות מוחרגות

אפגניסטן, בלארוס, בורונדי, הרפובליקה המרכז-אפריקאית, קובה, אריתריאה, איראן, עיראק, ישראל, לבנון, לוב, מיאנמר (בורמה), קוריאה הצפונית, רוסיה, סומליה, סודן, סוריה, ונצואלה ותימן

KYC חובה: כן

הסקירה המלאה שלנו על The5ers

מתוך ששת עמודי הדירוג שלנו, The5ers מקבלת 98 מתוך 100 בהוגנות הכללים. זה הציון הטוב ביותר שלה, ממש לפני ה-96 באמון — אבל הפער מול שאר הטבלה ברור: המחיר יורד ל-62, תנאי המסחר ל-73. הפער הגדול הזה מתאר היטב את ה-firm — תקנון בהירות נדירה, שמונח על הצעה צרה ועל מחירון שלא הצלחנו לאמת במלואו.

The5ers: תשע שנות פעילות, והנהלה שהמקורות שלנו חלוקים לגביה

היא נוסדה ב-2016 בישראל בשם The 5%ers, והיא נמנית עם ה-prop firms הוותיקות ביותר בפורקס שעדיין פעילות. בענף שבו רוב המותגים אינם מגיעים ליום הולדתם השלישי, תשע שנות רציפות הן נתון בפני עצמו, וזה מה שמעלה את ציון האמון שלנו ל-96 מתוך 100. תחושת הציבור תואמת: 4.7 ב-Trustpilot על 36,279 ביקורות.

גיל בן חור הוא המייסד. לגבי זהות המנהל הנוכחי, המקורות שלנו אינם מסכימים — חלקם מציינים את סול לוקייר כ-CEO. לא הכרענו, ואנחנו מעדיפים לציין זאת מאשר לבחור גרסה באקראי. באופן רחב יותר, מדד הביטחון שלנו בכרטיס הזה הוא medium, לא high: כמה ערכים נשענים על מקור יחיד. בהמשך תקראו אילו.

פרט אחד ראוי לציון בנתוני ההגבלות שלנו: ישראל נמנית עם 19 המדינות המוחרגות, כלומר מדינת המטה עצמה. לא ניתן היה לאמת שוב את הרשימה הזו מול המקור הרשמי, וסביר שאינה ממצה. צרפת אינה מופיעה בה. גיל המינימום הוא 18 ו-KYC הוא חובה.

ארבע תוכניות The5ers, ורק לאחת מהן מחירים ציבוריים

High Stakes הוא המסלול העיקרי, בשני שלבים, מ-$2,500 עד $100,000. יעדים של 10% ואחר כך 5%, הפסד יומי של 5%, הפסד מקסימלי של 10%, מינימום שלושה ימים רווחיים, מינוף 1:100, ללא מגבלת זמן וללא כלל עקביות. הדמים מוחזרים.

Hyper Growth ו-Pro Growth הם פורמטים בשלב אחד: יעד של 10%, הפסד יומי של 3%, stop-out של 6%, מינוף שיורד ל-1:30. הראשון נע בין $5,000 ל-$50,000, השני נעצר ב-$20,000. Bootcamp הוא מסלול בשלוש מדרגות — $20,000,‏ $100,000 ואחר כך $250,000 — עם יעד של 6% לכל שלב, drawdown של 5% ו-stop-loss חובה בכל פוזיציה; לא מפורסם הפסד יומי לפורמט הזה.

לגבי המחירים, צריך להיות מדויקים, כי כאן אתם מתחייבים בכסף שלכם. מחירון ה-High Stakes שלנו נע בין $39 (חשבון של $5,000) ל-$545 (חשבון של $100,000), דרך $78,‏ $195 ו-$309. רק $78 ו-$545 אושרו בהצלבה של כמה מקורות. הסכומים $39,‏ $195 ו-$309 מגיעים ממקור יחיד ועדיין יש לאמת אותם. מחיר החשבון של $2,500 אינו מופיע בנתונים שלנו, וכך גם המחירים של Hyper Growth,‏ Pro Growth ו-Bootcamp. הוסיפו לכך שאתרי השוואה עדיין מציגים מחירונים ישנים — חשבונות של $20,000 ו-$60,000, מחירים שמגיעים עד $875 — שאינם בתוקף. אל תקבלו אף אחד מהמספרים האלה כמובן מאליו, כולל שלנו.

ה-drawdown הסטטי של The5ers, מיושם שורה אחר שורה

ארבע התוכניות משתמשות ב-drawdown סטטי. זה המאפיין שמסביר את הציון 98 על הכללים, וראוי לתרגם אותו לכסף ולא לעיקרון.

בחשבון High Stakes של $100,000, המגבלה של 10% קובעת רצפה של $90,000 ביום הרכישה. הרצפה הזו לעולם אינה זזה עוד. העלו את החשבון ל-$112,000, רדו ל-$91,000: אתם עדיין במשחק. תחת trailing drawdown, אותו מסלול היה פוסל אתכם הרבה קודם, כי כל שיא חדש היה מעלה את הסף מתחת לרגליים שלכם. בפועל, הסטטי משאיר לכם את הזכות להחזיר את הרווחים בלי למות — וזה בדיוק המצב שבו נמצא סוחר אחרי רצף טוב שבא אחריו רצף הפסדים.

הוסיפו את היעדר הספירה לאחור ואת היעדר כלל העקביות ב-High Stakes: אתם יכולים לחכות שלושה שבועות להזדמנות שלכם, ואז להשיג את רוב היעד בשני סשנים. מעט firms מתירות את שני הדברים.

ב-The5ers, החשבון אינו אותו חשבון בכל תוכנית

זו הנקודה שדפי המכירה אינם מבליטים. ב-High Stakes בשלב 1, עליכם לייצר 10% עם מרווח תמרון של 10%: היחס הוא אחד לאחד. בשלב 2, היעד יורד ל-5% בזמן שהרצפה נשארת ב-10% — היחס עובר לשניים לאחד לטובתכם. זה מסלול שנעשה קל יותר ככל שמתקדמים.

Hyper Growth ו-Pro Growth פועלים הפוך. צריך לייצר בהם רווח של 10% כשעומד לרשותכם רק הפסד מקסימלי של 6%, כלומר יחס לא נוח, ובנוסף הפסד יומי שהודק ל-3%. בחשבון Hyper Growth של $50,000, פירוש הדבר $5,000 להרוויח, $3,000 של מרווח כולל ו-$1,500 של הפסד יומי מקסימלי. והמינוף יורד מ-1:100 ל-1:30, מה שמקטין את גודל הפוזיציה בתנודתיות זהה. שלב אחד במקום שניים אין פירושו פשוט יותר.

בין השניים יש הבדל מבני: ב-Hyper Growth, נגיעה במגבלה היומית רק משעה את יום המסחר. ב-Pro Growth, היא סוגרת את החשבון. Pro Growth דורש בנוסף שלושה ימים רווחיים ומתחיל ב-75% חלוקה במקום 80%. אם אתם מתלבטים בין שני הפורמטים האלה, השאלה אינה המחיר, אלא זו.

סעיף שלושים הימים של The5ers

חשבון נסגר אחרי 30 ימים רצופים ללא אף עסקה, כולל בשלב הממומן. זה אינו כלל של challenge, זה כלל קבוע. סוחר ממומן שיוצא לחופשה ממושכת, חולה או מחליט לחכות להקשר שוק נוח יותר מאבד את החשבון שלו בלי שהפר שום מגבלת סיכון. זו העילה העיקרית לאובדן חשבון שאינה קשורה לביצועים ב-firm הזו, וקל מאוד להימנע ממנה — בתנאי שיודעים עליה.

לקבל כסף ב-The5ers: שני ערוצים, לא שלושה

עמוד ה-payouts מדורג 91, והוא ראוי לכך במהות. המשיכה הראשונה מגיעה 14 יום אחרי קבלת החשבון הממומן, ולאחר מכן כל שבועיים. החלוקה מתחילה ב-80% ועולה עד 100%, עם תשלומים קבועים, דרך ה-scaling plan. ההקצאה המקסימלית היא $500,000 — הנתון של 4 מיליון דולר שמסתובב אצל חלק מאתרי ההשוואה לא אושר באתר הרשמי, אל תבנו עליו את התוכנית שלכם.

החיכוך נמצא במקום אחר. המשיכות מתבצעות רק בקריפטו או דרך Rise: אין העברה בנקאית רגילה. אם אין לכם ארנק קריפטו או חשבון Rise, צריך לפתוח אחד לפני ה-payout הראשון, עם ההמרה והמיסוי שזה כרוך בהם בצרפת. מינימום המשיכה הוא $150, שהם $187.50 של רווח ברוטו ב-split של 80% — זניח בחשבון של $100,000, אבל ממשי בחשבון של $5,000, שבו נדרשת תשואה של 3.75% כדי להגיע לסף.

מה שהתקנון של The5ers אינו מפרסם

הציון 73 שלנו בתנאי המסחר נובע משני דברים. ראשית, עולם המכשירים הסחירים: פורקס, מדדים, מתכות וחוזים עתידיים, ללא קריפטו וללא מניות. הפלטפורמות הן MT5,‏ cTrader ו-TradingView — ללקוחות אמריקאים יש גישה רק ל-TradingView. Match-Trader ו-DXtrade, שחלק מהרשימות מזכירות, אינן מוצעות. בנוסף קיימת הצעת חוזים עתידיים נפרדת, עם התוכניות Basecamp ו-Rebate בגדלים $25,000 ו-$50,000, על פלטפורמה קניינית.

שנית, חלל תיעודי. לא מצאנו עמדה מפורסמת לגבי מסחר בזמן הודעות, Expert Advisors,‏ scalping,‏ hedging, החזקה לילית או בסוף השבוע. רק copy trading מוגבל במפורש. סוג הספרד ורמת העמלות אינם מפורסמים גם הם. כלל שלא פורסם אינו כלל שלא קיים: הוא עשוי להופיע בתנאים הכלליים ולהיות מופעל נגדכם אחרי רווח.

The5ers: למי כן, ולמי לא

The5ers מתאימה לסוחר הפורקס הסבלני שרוצה מסגרת סיכון צפויה: אין ספירה לאחור, אין תקרה על הימים הטובים ביותר שלו, רצפה שנקבעת אחת ולתמיד. פורמט ה-High Stakes, עם החזר הדמים וכרטיס הכניסה הזול שלו, הוא נקודת הגישה הטובה ביותר ל-challenge ראשון אצלה.

היא מתאימה פחות למי שסוחר בקריפטו או במניות, למי שצריך לקבל את ה-payouts שלו בהעברה בנקאית, למי שסוחר לסירוגין עם הפסקות ארוכות, ולמי שמכוון להקצאה של יותר מ-$500,000. הפורמטים בשלב אחד, למרות הפשטות לכאורה שלהם, מתאימים רק לסוחרים שיודעים להחזיק יחס רווח/סיכון הדוק עם מינוף של 1:30.

מה לבדוק באתר The5ers לפני התשלום

ראשית, המחיר המדויק של המוצר שאתם מכוונים אליו: שלושה מתוך חמשת המחירים במחירון שלנו נשענים על מקור יחיד. לאחר מכן, מצב רשימת המדינות המוגבלות, שלא הצלחנו לאמת שוב מול המקור. אחר כך, אם אתם הולכים על פורמט בשלב אחד, מה המגבלה היומית מפעילה — השעיה או סגירה, התשובה שונה לפי התוכנית. לבסוף, כללי המסחר שלא פורסמו בנתונים שלנו: חפשו את העמדה הרשמית לגבי הודעות, רובוטים ו-scalping לפני שאתם מתחייבים ל-$545, לא אחרי שה-payout הראשון שלכם נדחה.

הנתונים אומתו ב-28 באוגוסט 2026.

The5ers במספרים

ציון כולל

מצוין Trustpilot 4.7 / 5

4.7 על סמך 36,279 ביקורות ב-Trustpilot

עודכן בתאריך

אמינות והיסטוריה 25 % 96
תנאי מסחר 20 % 73
Payouts 20 % 91
הוגנות הכללים 15 % 98
מחיר ותמורה 10 % 62
תמיכה וחוויית משתמש 10 % 80

איך אנחנו מדרגים

תקריות ומחלוקות של The5ers

לא תועדה אף תקרית.

היסטוריית השינויים של The5ers

  1. טבלת המחירים של High Stakes עודכנה: חשבונות של $2,500 עד $100,000. המדרגות הישנות של $20,000 ו-$60,000 שמוצגות בחלק מאתרי ההשוואה כבר אינן מוצעות.

חלופות ל-The5ers

מה אומרים המקורות המאומתים

Trustpilot Trustpilot 4.7 / 5

4.7 על סמך 36,279 ביקורות ב-Trustpilot · אמינות והיסטוריה 96/100

אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026

חוות הדעת שלנו

« The5ers מתאימה לסוחר סבלני שרוצה מסגרת סיכון ברורה וצפויה, בלי ספירה לאחור ובלי תקרה על הימים הטובים שלו. היא פחות מתאימה למי שסוחר בקריפטו או במניות, או למי שמתעקש לקבל את ה-payouts שלו בהעברה בנקאית. »

השורה התחתונה של הפרופיל · ציון 86/100

שאלות נפוצות על The5ers

האם The5ers היא הונאה?
The5ers פועלת מאז 2016, וזו היסטוריה משמעותית בענף שבו לרוב השחקנים יש פחות משלוש שנות פעילות. הדירוג שלה ב-Trustpilot הוא 4.7/5 על סמך 36,279 ביקורות. אנחנו מעניקים לה 86/100, מתוכם 96/100 בעמוד התווך של אמינות והיסטוריה.
מהו מחיר הכניסה ב-The5ers?
ההערכה הזולה ביותר של The5ers מתחילה ב-‏39 ‏$. גדלי החשבון נעים בין 2.5 K ל-100 K, ודמי ההשתתפות עולים עם הגודל. דמי ההשתתפות מוחזרים ב-payout הראשון: העלות האמיתית היא אפס אם עוברים ומושכים.
תוך כמה זמן The5ers משלמת?
את המשיכה הראשונה אפשר לבקש אחרי 14 ימים בחשבון ממומן. לאחר מכן ה-payouts הם משיכה ראשונה 14 יום אחרי קבלת החשבון הממומן, ולאחר מכן כל שבועיים; משיכה מינימלית של $150. הסוחר שומר על 80% מהרווחים, ועד 100% עם scaling. אמצעים זמינים: קריפטו ו-Rise.
אילו כללי drawdown חלים ב-The5ers?
The5ers מחילה drawdown סטטי. ההפסד הכולל המקסימלי הוא 10% מהחשבון. המגבלה היומית היא 5%. Drawdown סטטי מחושב לפי היתרה ההתחלתית ואינו זז לעולם: זה הסוג הפשוט ביותר למעקב.
האם The5ers מקבלת סוחרים מישראל?
לא. ישראל מופיעה ברשימת המדינות המוחרגות, לצד AF, BY, BI, CF, CU, ER, IR, IQ, LB, LY, MM, KP, RU, SO, SD, SY, VE ו-YE.
מהם הכללים העיקריים של ה-challenge של The5ers?
אין שום מגבלת זמן לעמידה בשלבי ההערכה. אין כלל עקביות שמגביל את חלק הרווח שהושג ביום בודד. נדרש מינימום של 3 ימי מסחר.

מקורות על The5ers