Naar de hoofdinhoud
11e in de vergelijker

Review van Earn2Trade

Zeer goed Trustpilot 4,6 / 5

4,6 op basis van 4.968 Trustpilot-reviews

Ons oordeel over Earn2Trade

Earn2Trade is niet de firm die financiert: het is een Amerikaans evaluatieplatform uit 2016, waarbij het kapitaal van externe partners komt (Helios, Appius, Kronos). De programma's TCP en Gauntlet Mini worden betaald via een maandabonnement, van 150 tot 550 USD, voor uitsluitend CME-futures, met een split begrensd op 80% en een trailing EOD drawdown.

  • Geen tijdslimiet
  • Regels gepubliceerd
Earn2Trade Earn2Trade

Futures

Max. profit split
80 %
Max. allocatie
200 K $
Opgericht in
2016
  • Opgericht in 2016 · Verenigde Staten
  • Bestuurder: Osvaldo Guimaraes
  • 25 landen uitgesloten
  • Geverifieerd op 28 augustus 2026

Over Earn2Trade

Earn2Trade richt zich op de geduldige futurestrader die een maandabonnement accepteert in ruil voor een stabiel kader, een lange reputatie en regels in dollars. Minder geschikt als je een split boven 80% zoekt, een allocatie boven 200.000 USD, of iets anders dan CME-futures.

Platforms en instrumenten: NinjaTrader, Tradovate, TradingView, Rithmic.

Meer over Earn2Trade
Homepage van de website van Earn2Trade: kop “Become a Pro Futures Trader” op een lichte achtergrond met candlesticks, cijfers over negen jaar activiteit, 6.400 gefinancierde traders en 4.971 reviews
Earn2Trade Officiële website, screenshot van 02 september 2026 www.earn2trade.com

Programma's van Earn2Trade in één oogopslag

Regel Trader Career Path 1 fase Gauntlet Mini 1 fase
Accountgroottes 25 K – 100 K 50 K – 200 K
Winstdoel — —
Max. dagelijks verlies 2.2 % 2.2 %
Max. totale drawdown — —
Min. aantal tradingdagen 0 0
Tijdslimiet Onbeperkt Onbeperkt
Consistentieregel 30 % 30 %
Prijs US$ 150 – US$ 350 US$ 170 – US$ 550
Terugbetaalbare kosten — —

Sterke punten van Earn2Trade

  • Trustpilot-score van 4,6/5 op 4.968 reviews, voor een bedrijf dat sinds 2016 actief is en in 2026 zijn tienjarig bestaan vierde.
  • De firm publiceert haar slagingspercentage, ongeveer 8,89%, een transparantie die maar heel weinig spelers in de sector aandurven.
  • Sinds juli 2026 is er geen minimum aantal handelsdagen meer vereist om een evaluatie te halen.
  • Doelen en drawdown uitgedrukt in dollars — van 1.750 tot 11.000 USD winst, van 1.500 tot 6.000 USD verlies — zonder percentages te hoeven berekenen.
  • Vier platforms, waaronder Tradovate met CQG-datafeed en TradingView, beide toegevoegd in maart 2026.

Aandachtspunten

  • De programma's worden betaald via een maandabonnement, van 150 tot 550 USD: een evaluatie die lang duurt, wordt uiteindelijk duur.
  • Split vast op 80%, zonder hoger niveau, en opnamekosten van 5 tot 50 USD afhankelijk van de gekozen methode.
  • Earn2Trade is niet de financier: het kapitaal wordt geleverd door Helios Trading Partners, Appius Trading en Kronos Proprietary Trading.
  • Consistentieregel van 30%, trailing drawdown aan het einde van de dag, en geen gepubliceerde voorwaarden voor overnight posities of copy trading.
  • Uitsluitend futures van de beurzen van de CME Group, allocatie begrensd op 200.000 USD en 25 landen uitgesloten van inschrijving.

Beschikbare markten

  • Futures

Plannen en prijzen van Earn2Trade

Prijs van een reset
—
Activeringskosten
—
Type drawdown
Trailing (einde dag)
Terugbetaalbare kosten
—
Prijs van een reset
—
Activeringskosten
—
Type drawdown
Trailing (einde dag)
Terugbetaalbare kosten
—

Eenmalige betaling · Geen abonnement

Tradingregels van Earn2Trade

  • Nieuwstrading Ja
  • Posities in het weekend —
  • Overnight posities —
  • Robots / EA's —
  • Copy trading —
  • Hedging —
  • Scalping —
  • KYC verplicht Ja
Hefboom
—
Type spread
—
Commissie
—

Payouts bij Earn2Trade

Profit split
80 %
Max. profit split
80 %
Eerste payout
—
Payoutfrequentie
Wekelijks
Max. allocatie
200 K
Betaalmethoden
—

Scaling plan: Ja

Platforms en instrumenten van Earn2Trade

Platforms en instrumenten

NinjaTraderTradovateTradingViewRithmic

Instrumenten

Futures

Landen die Earn2Trade toelaat

Accepteert Nederlandse traders: Ja

Uitgesloten landen

Afghanistan, Albanië, Azerbeidzjan, Centraal-Afrikaanse Republiek, Cuba, Gibraltar, Iran, Irak, Kenia, Libië, Mali, Myanmar (Birma), Nauru, Nigeria, Noord-Korea, Pakistan, Rusland, Somalië, Zuid-Soedan, Soedan, Syrië, Turkmenistan, Oekraïne, Venezuela en Jemen

KYC verplicht: Ja

Onze volledige review van Earn2Trade

Wie Earn2Trade betaalt, komt niet in contact met het bedrijf dat zijn account zal financieren. Het platform, geregistreerd in Wyoming met een supportkantoor in Boedapest, verkoopt een evaluatie; het kapitaal van de gefinancierde accounts komt van drie externe bedrijven — Helios Trading Partners, Appius Trading Limited en Kronos Proprietary Trading. Het onderscheid lijkt administratief, maar dat is het niet: het scheidt degene die je abonnement int van degenen die jou op een dag je winst moeten uitbetalen.

Wat tien jaar activiteit van Earn2Trade waard is, en wat het niet dekt

Earn2Trade is actief sinds 2016 en passeerde in 2026 de kaap van tien jaar, onder leiding van Osvaldo Guimaraes. Op Trustpilot haalt het bedrijf 4,6/5 op basis van 4.968 reviews. Dat is wat de vertrouwenspijler op 94/100 brengt — de beste score van deze fiche, ruim boven het totaal van 79.

De nuance is structureel. Die anciënniteit is die van een evaluatie- en opleidingsplatform, niet die van de financieringsconstructie. Onze gegevens bevatten niets over Helios, Appius of Kronos: geen anciënniteit, geen jurisdictie, geen betalingsgeschiedenis. Je koopt de reputatie van een tussenpersoon en erft een tegenpartij waarover de fiche zwijgt.

Het maandabonnement van Earn2Trade verandert de hele rekensom

De twee programma’s betaal je niet één keer: je betaalt ze elke maand. Het Trader Career Path bestaat als TCP25 voor $150, TCP50 voor $190 en TCP100 voor $350. De Gauntlet Mini omvat GAU50 voor $170, GAU100 voor $315, GAU150 voor $375 en GAU200 voor $550.

Onze gegevens vermelden voor geen van beide programma’s een tijdslimiet, en sinds juli 2026 is er geen minimum aantal handelsdagen meer vereist om te slagen. Op papier is de vrijheid totaal. In de praktijk vervangt de factuur de stopwatch: de getoonde prijs wordt vermenigvuldigd met het aantal maanden dat je in de evaluatie doorbrengt, en geen enkele prijspagina toont dat totaal. Dat verklaart de score van 70 op de prijs — het instapticket is gematigd, de werkelijke kosten hangen af van je tempo.

Bij gelijke grootte is de Gauntlet Mini goedkoper dan het TCP, bij identieke doelen en drawdown: $170 tegenover $190 op een account van $50.000, $315 tegenover $350 op $100.000. Wat dat verschil aan de TCP-kant oplevert — vermoedelijk de accountprogressie, aangezien de firm een scaling plan vermeldt — wordt in onze gegevens niet gedetailleerd. Vraag het de support voordat je een programma kiest.

Resets worden apart gefactureerd: $100 voor TCP100 en GAU100, $130 voor GAU150, $155 voor GAU200, tarieven die sinds 1 mei 2025 vastliggen. Op TCP25, TCP50 en GAU50 volgt de resetprijs de lopende acties — die is dus niet vooraf bekend.

Bij Earn2Trade: drempels uitgedrukt in dollars

Earn2Trade drukt zijn doelen uit in bedragen, niet in procenten: $1.750 te verdienen op TCP25, $3.000 op TCP50 en GAU50, $6.000 op TCP100 en GAU100, $9.000 op GAU150, $11.000 op GAU200. De end-of-day drawdown volgt dezelfde logica: respectievelijk $1.500, $2.000, $3.500, $4.500 en $6.000. Het dagelijks verlies is daarentegen uniform 2,2% van het kapitaal, dus $550 op een account van $25.000 en $4.400 op een account van $200.000.

Die leesbaarheid is een echt voordeel, en ze onthult wat percentages verhullen: de verhouding tussen wat je moet verdienen en wat je mag verliezen verslechtert naarmate het account groter wordt. Op TCP25 ligt het doel van $1.750 amper boven de marge van $1.500. Op GAU150 moet je $9.000 binnenhalen met $4.500 ruimte voor je. Het grote account is niet de comfortabele versie van het kleine.

De end-of-day trailing van Earn2Trade en de 30%-regel

De drawdown is van het type EOD trailing: het bedrag verandert niet, maar het ankerpunt schuift omhoog bij elke slotkoers op een nieuwe top. Vanaf de eerste goede dag worden de $3.500 van een account van $100.000 niet meer gemeten vanaf het startkapitaal, maar vanaf je beste saldo bij het sluiten van een sessie. De marge wordt nooit groter met de winst, ze schuift mee: een trader die in kleine stapjes vooruitgaat, werkt voortdurend met een ondergrens vlak onder zijn equity. Onze gegevens vermelden geen alternatieve statische drawdown — de trailing is het kader, geen optie.

De dagelijkse limiet maakt de oefening nog krapper. Op TCP25 hakt één sessie die op het maximale verlies van $550 wordt gestopt al een flink deel af van de beschikbare $1.500: de foutmarge tel je in sessies, niet in weken. Handelen is bovendien toegestaan tot 15.50 uur CT, wat de dag strikt afbakent.

Daar komt een consistentieregel van 30% bij: geen enkele dag mag meer dan 30% van de totale nettowinst vertegenwoordigen, zowel op het TCP als op de Gauntlet Mini. Een uitzonderlijke sessie brengt je dus niet dichter bij het slagen, ze dwingt je verder te handelen om het gewicht ervan te verdunnen. Gecombineerd met de trailing sluit ze het scenario uit van de trader die zijn doel in drie slagen haalt en stopt. Je moet regelmatig stijgen, met een ondergrens die meeloopt. Dat is coherent, het is veeleisend, en het levert de firm een 79 op voor de eerlijkheid van de regels op.

8,89% slaagt bij Earn2Trade: het cijfer dat bijna niemand publiceert

Earn2Trade communiceert zijn slagingspercentage, ongeveer 8,89%. Heel weinig spelers in de sector aanvaarden die transparantie, en het is waarschijnlijk de nuttigste informatie van de fiche. Ze zegt wat het abonnement werkelijk koopt: een kans, geen gefinancierd account. Gecombineerd met de maandelijkse facturatie en de resetprijzen maakt ze de verwachte kosten van een traject veel leesbaarder dan alleen het instaptarief.

Payouts bij Earn2Trade: de laagste pijler

Met 67/100 is dit de zwakste score van Earn2Trade, om redenen die zich opstapelen.

De profit split ligt vast op 80% en verandert niet: het plafond is gelijk aan het starttarief, er is geen prestatieniveau dat het verhoogt. Opnames worden in een wekelijks ritme verwerkt, maar er zijn kosten van $5 tot $50 aan verbonden, afhankelijk van de methode — bij frequente, bescheiden opnames is die inhouding niet te verwaarlozen.

Twee onbekenden wegen zwaarder. De termijn vóór de eerste opname staat niet in onze gegevens, en de lijst met betaalmethoden evenmin. Je kunt dus vóór de aankoop niet weten hoeveel tijd er zit tussen je eerste gefinancierde trade en je eerste overschrijving, noch welke methode de kosten van $5 veroorzaakt en welke $50 kost. De KYC is verplicht: regel die meteen bij de opening van het gefinancierde account in plaats van op het moment dat het geld beschikbaar wordt. De allocatie is ten slotte begrensd op $200.000.

De zones die de Earn2Trade-fiche niet kan invullen

Ons betrouwbaarheidsniveau voor deze gegevens is gemiddeld, en de lacunes zijn aanwijsbaar. De firm publiceert geen standpunt over posities overnight en in het weekend, copy trading, Expert Advisors, hedging of scalping. Ook de hefboom, de commissies en het type spread zijn niet gedocumenteerd. Enige uitdrukkelijke toestemming: handelen tijdens economische publicaties.

De marktafbakening is daarentegen duidelijk: uitsluitend futures van de beurzen van de CME-groep — CME, COMEX, NYMEX en CBOT. Geen forex, geen aandelen en geen crypto op de echte accounts. Er zijn vier platforms beschikbaar: NinjaTrader, Rithmic, Tradovate met CQG-feed en TradingView, de laatste twee toegevoegd in maart 2026. Vijfentwintig landen zijn uitgesloten van inschrijving; Frankrijk hoort daar niet bij, Rusland en Oekraïne wel. Minimumleeftijd: 18 jaar.

Earn2Trade: voor wie, en onder welke voorwaarden

Earn2Trade past bij de futurestrader die al vertrouwd is met CME-producten, die snel kan slagen om het aantal maandtermijnen te beperken, en die zijn prestaties opbouwt door regelmatige accumulatie in plaats van met grote slagen. Het in dollars uitgedrukte kader en het ontbreken van een minimum aan dagen vormen een overzichtelijke omgeving.

Ze past slecht bij wie een split boven 80% of een allocatie boven $200.000 nastreeft, bij wie iets anders dan CME-futures verhandelt, en bij wie het grootste deel van zijn winst in een paar sessies boekt — de 30%-regel schakelt dat profiel per definitie uit. Ze past ook slecht bij de trader met een krap budget die rekent op meerdere pogingen: maandabonnement en resets lopen snel op.

Controleer voordat je betaalt op de officiële site vier punten die onze gegevens niet dekken: de werkelijke termijn van de eerste payout, de opnamemethoden en de exacte kostenschaal, het beleid rond posities overnight en in het weekend als je strategie daarvan afhangt, en de precieze inhoud van het progressieplan van het Trader Career Path — dat moet de meerprijs tegenover de Gauntlet Mini rechtvaardigen. Vraag ten slotte naar de resetprijs op TCP25, TCP50 en GAU50, die gekoppeld is aan de acties van het moment.

Earn2Trade in cijfers

Totaalscore

Zeer goed Trustpilot 4,6 / 5

4,6 op basis van 4.968 Trustpilot-reviews

Bijgewerkt op

Vertrouwen en trackrecord 25 % 94
Handelsvoorwaarden 20 % 79
Payouts 20 % 67
Eerlijkheid van de regels 15 % 79
Prijs en waarde 10 % 70
Support en UX 10 % 78

Hoe wij beoordelen

Incidenten en controverses rond Earn2Trade

Geen gedocumenteerd incident.

Wijzigingsgeschiedenis van Earn2Trade

Geen regelwijziging vastgesteld sinds de opening van dit profiel.

Alternatieven voor Earn2Trade

Wat de geverifieerde bronnen zeggen

Trustpilot Trustpilot 4,6 / 5

4,6 op basis van 4.968 Trustpilot-reviews · Vertrouwen en trackrecord 94/100

Geverifieerd op 28 augustus 2026

Ons eigen oordeel

« Earn2Trade richt zich op de geduldige futurestrader die een maandabonnement accepteert in ruil voor een stabiel kader, een lange reputatie en regels in dollars. Minder geschikt als je een split boven 80% zoekt, een allocatie boven 200.000 USD, of iets anders dan CME-futures. »

Oordeel van het profiel · score 79/100

Veelgestelde vragen over Earn2Trade

Kun je Earn2Trade vertrouwen?
Earn2Trade is actief sinds 2016, wat een betekenisvol trackrecord is in een sector waarin de meeste spelers jonger zijn dan drie jaar. De Trustpilot-score bedraagt 4.6/5 op basis van 4.968 reviews. Wij geven haar 79/100, waarvan 94/100 op de pijler vertrouwen en trackrecord.
Wat is de instapprijs bij Earn2Trade?
De goedkoopste evaluatie bij Earn2Trade begint bij US$ 150. De accountgroottes lopen van 50 K tot 200 K, en de kosten stijgen met de grootte.
Hoe werken de payouts bij Earn2Trade?
Daarna volgen de payouts Wekelijks. De trader houdt 80% van de winst.
Welke drawdownregels gelden bij Earn2Trade?
Earn2Trade hanteert een trailing (einde dag) drawdown. De dagelijkse limiet bedraagt 2.2%. Een trailing drawdown volgt de equity van het account naar boven: de verliesdrempel stijgt mee met je winst — controleer precies op welk moment hij wordt bijgewerkt voordat je gaat traden.
Accepteert Earn2Trade Nederlandse traders?
Ja. Earn2Trade vermeldt Nederland niet bij de uitgesloten landen. Wel uitgesloten zijn: AF, AL, AZ, CF, CU, GI, IR, IQ, KE, LY, ML, MM, NR, NG, KP, PK, RU, SO, SS, SD, SY, TM, UA, VE en YE. Deze lijsten veranderen: controleer de algemene voorwaarden voordat je betaalt.
Wat zijn de belangrijkste regels van de challenge van Earn2Trade?
Er geldt geen tijdslimiet om de evaluatiefasen te halen. Er geldt een consistentieregel van 30%: geen enkele dag mag dat aandeel van de totale winst overschrijden.

Bronnen over Earn2Trade