דילוג לתוכן הראשי
מקום 11 בהשוואה

סקירת Earn2Trade

טוב מאוד Trustpilot 4.6 / 5

4.6 על סמך 4,968 ביקורות ב-Trustpilot

השורה התחתונה על Earn2Trade

Earn2Trade אינה ה-firm המממנת: זוהי פלטפורמת הערכה אמריקאית שנוסדה ב-2016, וההון מגיע משותפים חיצוניים (Helios, Appius, Kronos). על תוכניות TCP ו-Gauntlet Mini משלמים במנוי חודשי, מ-150 עד 550 USD, עבור futures של CME בלבד, split מוגבל ל-80% ו-trailing drawdown מסוג EOD.

  • ללא מגבלת זמן
  • הכללים מפורסמים
Earn2Trade Earn2Trade

Futures

Profit split מקסימלי
80 %
הקצאה מקסימלית
200 K $
שנת הקמה
2016
  • שנת הקמה 2016 · ארצות הברית
  • מנכ״ל: Osvaldo Guimaraes
  • 25 מדינות מוחרגות
  • אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026

אודות Earn2Trade

Earn2Trade מכוונת לסוחר futures סבלני שמקבל מנוי חודשי בתמורה למסגרת יציבה, מוניטין ותיק וכללים המבוטאים בדולרים. היא פחות מתאימה למי שמחפש split גבוה מ-80%, הקצאה מעבר ל-200,000 USD, או משהו אחר מלבד futures של CME.

פלטפורמות ומכשירים: NinjaTrader, Tradovate, TradingView, Rithmic.

מידע נוסף על Earn2Trade
דף הבית של אתר Earn2Trade: הכותרת "Become a Pro Futures Trader" על רקע בהיר של נרות, נתונים על תשע שנות פעילות, 6,400 סוחרים ממומנים ו-4,971 ביקורות
Earn2Trade האתר הרשמי, צילום מסך מתאריך 02 בספטמבר 2026 www.earn2trade.com

התוכניות של Earn2Trade במבט מהיר

כלל Trader Career Path 1 שלב Gauntlet Mini 1 שלב
גדלי חשבון 25 K – 100 K 50 K – 200 K
יעד רווח — —
הפסד יומי מקסימלי 2.2 % 2.2 %
Drawdown כולל מקסימלי — —
מינימום ימי מסחר 0 0
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות 30 % 30 %
מחיר ‏150 ‏$ – ‏350 ‏$ ‏170 ‏$ – ‏550 ‏$
דמי השתתפות מוחזרים — —

היתרונות של Earn2Trade

  • דירוג Trustpilot של 4.6/5 על סמך 4,968 ביקורות, עבור חברה הפעילה מאז 2016 שחגגה עשור ב-2026.
  • ה-firm מפרסמת את שיעור ההצלחה שלה, כ-8.89%, שקיפות שמעט מאוד שחקנים בענף מסכימים לה.
  • מאז יולי 2026, אין דרישה למספר מינימלי של ימי מסחר כדי לעמוד בהערכה.
  • יעדים ו-drawdown המבוטאים בדולרים – מ-1,750 עד 11,000 USD רווח, מ-1,500 עד 6,000 USD הפסד – ללא חישובי אחוזים.
  • ארבע פלטפורמות, ביניהן Tradovate עם הזנת CQG ו-TradingView, שתיהן נוספו במרץ 2026.

נקודות לשיקול

  • על התוכניות משלמים במנוי חודשי, מ-150 עד 550 USD: הערכה שמתמשכת עלולה בסופו של דבר לעלות ביוקר.
  • Split קבוע של 80%, ללא מדרגה גבוהה יותר, ועמלות משיכה של 5 עד 50 USD לפי השיטה שנבחרה.
  • Earn2Trade אינה המממנת: ההון מסופק על ידי Helios Trading Partners, Appius Trading ו-Kronos Proprietary Trading.
  • כלל עקביות של 30%, trailing drawdown בסוף היום, ותנאי החזקת overnight או copy trading אינם מפורסמים.
  • Futures של בורסות קבוצת CME בלבד, הקצאה מוגבלת ל-200,000 USD ו-25 מדינות מוחרגות מההרשמה.

שווקים זמינים

  • Futures

תוכניות ומחירים של Earn2Trade

מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
Trailing (סוף יום)
דמי השתתפות מוחזרים
—
מחיר reset
—
דמי הפעלה
—
סוג drawdown
Trailing (סוף יום)
דמי השתתפות מוחזרים
—

תשלום חד-פעמי · ללא מנוי

כללי המסחר של Earn2Trade

  • מסחר בחדשות כן
  • החזקת פוזיציות בסוף השבוע —
  • החזקת פוזיציות overnight —
  • רובוטים / EA —
  • Copy trading —
  • Hedging —
  • Scalping —
  • KYC חובה כן
מינוף
—
סוג spread
—
עמלה
—

ה-payouts של Earn2Trade

Profit split
80 %
Profit split מקסימלי
80 %
Payout ראשון
—
תדירות payouts
שבועי
הקצאה מקסימלית
200 K
אמצעי תשלום
—

Scaling plan: כן

פלטפורמות ומכשירים של Earn2Trade

פלטפורמות ומכשירים

NinjaTraderTradovateTradingViewRithmic

מכשירים

Futures

מדינות שמקבלת Earn2Trade

מקבלת סוחרים מישראל: כן

מדינות מוחרגות

אפגניסטן, אלבניה, אזרבייג׳ן, הרפובליקה המרכז-אפריקאית, קובה, גיברלטר, איראן, עיראק, קניה, לוב, מאלי, מיאנמר (בורמה), נאורו, ניגריה, קוריאה הצפונית, פקיסטן, רוסיה, סומליה, דרום סודן, סודן, סוריה, טורקמניסטן, אוקראינה, ונצואלה ותימן

KYC חובה: כן

הסקירה המלאה שלנו על Earn2Trade

תשלום ל-Earn2Trade אינו מחבר אתכם לחברה שתממן את החשבון שלכם. הפלטפורמה, הרשומה בוויומינג עם משרד תמיכה בבודפשט, מוכרת הערכה; ההון של החשבונות הממומנים מגיע משלוש חברות צד שלישי – Helios Trading Partners, Appius Trading Limited ו-Kronos Proprietary Trading. ההבחנה נראית מנהלית, אבל היא לא: היא מפרידה בין מי שגובה את המנוי שלכם לבין מי שיצטרכו, יום אחד, לשלם לכם את הרווחים.

מה שוות עשר שנות הפעילות של Earn2Trade, ומה הן לא מכסות

Earn2Trade פועלת מאז 2016 וחצתה את רף עשר השנים ב-2026, בהנהלת Osvaldo Guimaraes. ב-Trustpilot, החברה מציגה 4.6/5 על 4,968 ביקורות. זה מה שמעלה את עמוד האמון שלה ל-94/100 – הציון הטוב ביותר בכרטיס שלה, הרבה מעל הסך הכולל של 79.

הניואנס הוא מבני. הוותק הזה הוא של פלטפורמת הערכה והדרכה, לא של מנגנון המימון. הנתונים שלנו אינם מכילים דבר על Helios, Appius או Kronos: לא ותק, לא סמכות שיפוט, לא היסטוריית תשלומים. אתם קונים את המוניטין של מתווך ויורשים צד שכנגד שהכרטיס שותק לגביו.

המנוי החודשי של Earn2Trade משנה את כל החישוב

על שתי התוכניות לא משלמים פעם אחת: משלמים עליהן כל חודש. ה-Trader Career Path מגיע ב-TCP25 ב-$150, TCP50 ב-$190 ו-TCP100 ב-$350. ה-Gauntlet Mini מכסה את GAU50 ב-$170, GAU100 ב-$315, GAU150 ב-$375 ו-GAU200 ב-$550.

הנתונים שלנו אינם מציינים שום מגבלת זמן באף אחת מהתוכניות, ומאז יולי 2026 לא נדרש שום מספר מינימלי של ימי מסחר כדי לעבור. על הנייר, החופש מוחלט. בפועל, החשבונית מחליפה את השעון: המחיר המוצג מוכפל במספר החודשים שעוברים בהערכה, ושום דף מחירים אינו מציג את הסכום הכולל הזה. זה מה שמסביר את הציון 70 על המחיר – כרטיס הכניסה מתון, העלות האמיתית תלויה במהירות שלכם.

באותו גודל, ה-Gauntlet Mini זול יותר מה-TCP עבור יעדים ו-drawdown זהים: $170 מול $190 בחשבון של $50,000, $315 מול $350 על $100,000. מה שההפרש קונה בצד ה-TCP – ככל הנראה את התקדמות החשבון, כי ה-firm מציינת scaling plan – אינו מפורט בנתונים שלנו. שאלה לתמיכה לפני בחירת התוכנית.

ה-resets מחויבים בנפרד: $100 עבור TCP100 ו-GAU100, $130 עבור GAU150, $155 עבור GAU200, מחירים קבועים מאז 1 במאי 2025. ב-TCP25, TCP50 ו-GAU50, מחיר ה-reset צמוד למבצעים הנוכחיים – ולכן אינו ידוע מראש.

ב-Earn2Trade, ספים הנקובים בדולרים

Earn2Trade מבטאת את היעדים שלה בסכומים, לא באחוזים: $1,750 להרוויח ב-TCP25, $3,000 ב-TCP50 וב-GAU50, $6,000 ב-TCP100 וב-GAU100, $9,000 ב-GAU150, $11,000 ב-GAU200. ה-drawdown של סוף היום פועל לפי אותה לוגיקה: $1,500, $2,000, $3,500, $4,500 ו-$6,000 בהתאמה. ההפסד היומי, לעומת זאת, אחיד ועומד על 2.2% מההון, כלומר $550 בחשבון של $25,000 ו-$4,400 בחשבון של $200,000.

הקריאוּת הזו היא יתרון ממשי, והיא חושפת את מה שהאחוזים מסתירים: היחס בין מה שצריך להרוויח לבין מה שמותר להפסיד מידרדר ככל שהחשבון גדל. ב-TCP25, היעד של $1,750 בקושי עולה על המרווח של $1,500. ב-GAU150, צריך להשיג $9,000 עם $4,500 לפניכם. החשבון הגדול אינו הגרסה הנוחה של הקטן.

ה-trailing של סוף היום ב-Earn2Trade וכלל ה-30%

ה-drawdown הוא מסוג trailing EOD: הסכום שלו אינו זז, אבל נקודת העיגון שלו עולה בכל סגירה בשיא חדש. מהיום הטוב הראשון, ה-$3,500 של חשבון של $100,000 כבר לא נמדדים מההון ההתחלתי אלא מהיתרה הטובה ביותר שלכם בסוף סשן. המרווח לעולם אינו מתרחב עם הרווחים, הוא מתקדם איתם: סוחר שמתקדם בצעדים קטנים עובד כל הזמן עם רצפה צמודה ל-equity שלו. הנתונים שלנו אינם מזכירים שום drawdown סטטי חלופי – ה-trailing הוא המסגרת, לא אפשרות.

המגבלה היומית מהדקת את התרגיל עוד יותר. ב-TCP25, סשן אחד שנעצר בהפסד המקסימלי של $550 כבר קוטע חלק כבד מה-$1,500 הזמינים: מרווח הטעות נספר בסשנים, לא בשבועות. המסחר מותר עד 15:50 CT, מה שתוחם את היום באופן נוקשה.

אליו מתווסף כלל עקביות של 30%: אף יום לא יכול לייצג יותר מ-30% מהרווח הנקי הכולל, ב-TCP כמו ב-Gauntlet Mini. סשן חריג אינו מקרב אתכם אפוא למעבר, הוא מחייב אתכם להמשיך לסחור כדי לדלל את משקלו. בשילוב עם ה-trailing, הוא אוסר את התרחיש של הסוחר שמשיג את היעד שלו בשלושה מהלכים ועוצר. צריך לעלות בקביעות, עם רצפה שעוקבת. זה עקבי, זה תובעני, וזה מקנה ל-firm ציון 79 על הוגנות הכללים.

8.89% הצלחה ב-Earn2Trade, הנתון שכמעט אף אחד לא מפרסם

Earn2Trade מפרסמת את שיעור ההצלחה שלה, כ-8.89%. מעט מאוד שחקנים בענף מסכימים לשקיפות כזו, וזה כנראה המידע השימושי ביותר בכרטיס. הוא אומר מה המנוי קונה באמת: הסתברות, לא חשבון ממומן. בהצלבה עם החיוב החודשי ומחיר ה-resets, הוא הופך את העלות הצפויה של מסלול לקריאה הרבה יותר ממחיר הכניסה לבדו.

Payouts ב-Earn2Trade: העמוד הנמוך ביותר

עם 67/100, זה הציון החלש ביותר של Earn2Trade, מסיבות שמצטברות.

ה-profit split קבוע על 80% ואינו משתנה: התקרה זהה לשיעור ההתחלתי, ושום מדרגת ביצועים אינה מעלה אותו. המשיכות מטופלות בקצב שבועי, אבל הן נושאות עמלות של $5 עד $50 לפי האמצעי – במשיכות תכופות וצנועות, הניכוי הזה אינו זניח.

שני נעלמים שוקלים יותר. הזמן עד המשיכה הראשונה אינו מתפרסם בנתונים שלנו, וגם רשימת אמצעי התשלום לא. לכן אינכם יכולים לדעת, לפני הקנייה, כמה זמן מפריד בין העסקה הממומנת הראשונה שלכם להעברה הראשונה, ולא איזה אמצעי מפעיל את העמלה של $5 ואיזה עולה $50. ה-KYC הוא חובה: טפלו בו כבר בפתיחת החשבון הממומן, ולא ברגע שהכסף הופך לזמין. ההקצאה, לבסוף, מוגבלת ל-$200,000.

האזורים שהכרטיס של Earn2Trade לא יכול למלא

רמת האמון שלנו בנתונים האלה בינונית, והחוסרים ניתנים לזיהוי. ה-firm אינה מפרסמת את עמדתה לגבי פוזיציות לילה וסוף שבוע, copy trading, Expert Advisors, hedging או scalping. גם המינוף, העמלות וסוג ה-spread אינם מתועדים. ההיתר המפורש היחיד: מסחר בזמן הודעות כלכליות.

היקף השוק, לעומת זאת, ברור: חוזים עתידיים של בורסות קבוצת CME בלבד – CME, COMEX, NYMEX ו-CBOT. לא מט”ח, לא מניות ולא קריפטו בחשבונות האמיתיים. ארבע פלטפורמות זמינות: NinjaTrader, Rithmic, Tradovate עם הזנת CQG ו-TradingView, השתיים האחרונות נוספו במרץ 2026. עשרים וחמש מדינות מוחרגות מההרשמה; צרפת אינה ביניהן, רוסיה ואוקראינה כן. גיל מינימום: 18.

Earn2Trade: למי, ובאילו תנאים

Earn2Trade מתאימה לסוחר חוזים עתידיים שכבר מבוסס במוצרי CME, שמסוגל לעבור מהר כדי להגביל את מספר התשלומים החודשיים, ושבונה את הביצועים שלו בצבירה קבועה ולא במהלכים בודדים. המסגרת הנקובה בדולרים והיעדר אילוץ של ימים מינימליים יוצרים סביבה קריאה.

היא פחות מתאימה למי שמכוון ל-split של יותר מ-80% או להקצאה מעבר ל-$200,000, למי שסוחר במשהו אחר מלבד חוזים עתידיים של CME, ולמי שמשיג את עיקר הרווח שלו בכמה סשנים – כלל ה-30% פוסל אותו מעצם המבנה. היא פחות מתאימה גם לסוחר עם תקציב מצומצם שצופה כמה ניסיונות: מנוי חודשי ו-resets מצטברים מהר.

לפני התשלום, בדקו באתר הרשמי ארבע נקודות שהנתונים שלנו אינם מכסים: הזמן האמיתי עד ה-payout הראשון, אמצעי המשיכה ומחירון העמלות המדויק, המדיניות לגבי פוזיציות לילה וסוף שבוע אם האסטרטגיה שלכם תלויה בכך, והתוכן המדויק של תוכנית ההתקדמות של ה-Trader Career Path – היא זו שמצדיקה את התוספת שלו מול ה-Gauntlet Mini. ולבסוף, שאלו מה מחיר ה-reset ב-TCP25, TCP50 ו-GAU50, הצמוד למבצעים של אותו רגע.

Earn2Trade במספרים

ציון כולל

טוב מאוד Trustpilot 4.6 / 5

4.6 על סמך 4,968 ביקורות ב-Trustpilot

עודכן בתאריך

אמינות והיסטוריה 25 % 94
תנאי מסחר 20 % 79
Payouts 20 % 67
הוגנות הכללים 15 % 79
מחיר ותמורה 10 % 70
תמיכה וחוויית משתמש 10 % 78

איך אנחנו מדרגים

תקריות ומחלוקות של Earn2Trade

לא תועדה אף תקרית.

היסטוריית השינויים של Earn2Trade

לא נרשם שינוי כללים מאז פתיחת הפרופיל.

חלופות ל-Earn2Trade

מה אומרים המקורות המאומתים

Trustpilot Trustpilot 4.6 / 5

4.6 על סמך 4,968 ביקורות ב-Trustpilot · אמינות והיסטוריה 94/100

אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026

חוות הדעת שלנו

« Earn2Trade מכוונת לסוחר futures סבלני שמקבל מנוי חודשי בתמורה למסגרת יציבה, מוניטין ותיק וכללים המבוטאים בדולרים. היא פחות מתאימה למי שמחפש split גבוה מ-80%, הקצאה מעבר ל-200,000 USD, או משהו אחר מלבד futures של CME. »

השורה התחתונה של הפרופיל · ציון 79/100

שאלות נפוצות על Earn2Trade

האם אפשר לסמוך על Earn2Trade?
Earn2Trade פועלת מאז 2016, וזו היסטוריה משמעותית בענף שבו לרוב השחקנים יש פחות משלוש שנות פעילות. הדירוג שלה ב-Trustpilot הוא 4.6/5 על סמך 4,968 ביקורות. אנחנו מעניקים לה 79/100, מתוכם 94/100 בעמוד התווך של אמינות והיסטוריה.
מהו מחיר הכניסה ב-Earn2Trade?
ההערכה הזולה ביותר של Earn2Trade מתחילה ב-‏150 ‏$. גדלי החשבון נעים בין 50 K ל-200 K, ודמי ההשתתפות עולים עם הגודל.
איך עובדים ה-payouts ב-Earn2Trade?
לאחר מכן ה-payouts הם שבועי. הסוחר שומר על 80% מהרווחים.
אילו כללי drawdown חלים ב-Earn2Trade?
Earn2Trade מחילה drawdown trailing (סוף יום). המגבלה היומית היא 2.2%. Trailing drawdown עוקב אחר ההון העצמי של החשבון כלפי מעלה: סף ההפסד עולה יחד עם הרווחים שלכם — בדקו בדיוק מתי הוא מתעדכן לפני שאתם סוחרים.
האם Earn2Trade מקבלת סוחרים מישראל?
כן. Earn2Trade אינה מונה את ישראל בין המדינות המוחרגות שלה. לעומת זאת, מוחרגות: AF, AL, AZ, CF, CU, GI, IR, IQ, KE, LY, ML, MM, NR, NG, KP, PK, RU, SO, SS, SD, SY, TM, UA, VE ו-YE. הרשימות האלה משתנות: בדקו את התנאים הכלליים לפני התשלום.
מהם הכללים העיקריים של ה-challenge של Earn2Trade?
אין שום מגבלת זמן לעמידה בשלבי ההערכה. חל כלל עקביות של 30%: אף יום אינו יכול לעבור את החלק הזה מהרווח הכולל.

מקורות על Earn2Trade