סקירת Topstep
השורה התחתונה על Topstep
Topstep, שנוסדה ב-2012 בשיקגו, היא הוותיקה מבין ה-prop firms בתחום ה-futures. היא גובה מנוי חודשי במקום תשלום חד-פעמי, עם יעד של 6% ו-trailing drawdown שננעל לאחר שהיתרה ההתחלתית נחצתה. ה-profit split של 90% והמשיכה הראשונה אחרי חמישה ימים רווחיים הם מהטובים בתחום.
- Payout תוך 5 ימים
- ללא מגבלת זמן
- הכללים מפורסמים
Futures
- Profit split מקסימלי
- 90 %
- הקצאה מקסימלית
- 150 K $
- שנת הקמה
- 2012
- שנת הקמה 2012 · ארצות הברית
- מנכ״ל: Michael Patak
- 32 מדינות מוחרגות
- אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026
אודות Topstep
Topstep פונה לסוחר futures תוך-יומי שמעריך ותק ומהירות payouts, ומוכן לשלם מנוי במהלך שלב ההערכה. היא פחות מתאימה למי שמחזיק פוזיציות overnight, מכוון להקצאות גדולות, או רואה בשביעות רצון לקוחות כה מעורבת סיבה לפסול.
פלטפורמות ומכשירים: NinjaTrader, Tradovate, Rithmic.
מידע נוסף על Topstep
התוכניות של Topstep במבט מהיר
| כלל | Trading Combine — Standard Path 1 שלב | Trading Combine — No Activation Fee Path 1 שלב |
|---|---|---|
| גדלי חשבון | 50 K – 150 K | 50 K – 150 K |
| יעד רווח | 6 % | 6 % |
| הפסד יומי מקסימלי | — | — |
| Drawdown כולל מקסימלי | 4 % trailing (סוף יום) | 4 % trailing (סוף יום) |
| מינימום ימי מסחר | 2 | 2 |
| מגבלת זמן | ללא הגבלה | ללא הגבלה |
| כלל עקביות | 50 % | 50 % |
| מחיר | 49 $ – 199 $ | 95 $ – 229 $ |
| דמי השתתפות מוחזרים | לא | לא |
היתרונות של Topstep
- ארבע־עשרה שנות פעילות מאז 2012, הרצף הארוך ביותר בתחום ה-futures.
- Profit split של 90% ומשיכה ראשונה אפשרית אחרי חמישה ימים רווחיים של $150 ומעלה.
- ה-trailing drawdown ננעל לצמיתות לאחר שהיתרה ההתחלתית הושגה.
- אין מגבלת הפסד יומית מחייבת: היא אופציונלית, והפעלתה מכפילה את תקרות המשיכה.
- Wise ללא עלות בהעברות בינלאומיות, העברת Prop-to-Brokerage ו-Aeropay ללא עמלה בארצות הברית.
נקודות לשיקול
- דירוג Trustpilot של 3.6/5 על סמך כמעט 14,700 ביקורות, הנמוך ביותר בדירוג ה-futures שלנו.
- מודל מנוי חודשי: העלות ממשיכה להצטבר כל עוד ההערכה לא עברה.
- המסלול Standard מוסיף $149 דמי הפעלה לכל חשבון ממומן שמתקבל.
- יעד עקביות של 50%: יום שעובר את מחצית היעד מעלה את היעד הזה.
- פוזיציות overnight ובסוף השבוע אסורות, וההקצאה מוגבלת ל-$150,000.
שווקים זמינים
- Futures
תוכניות ומחירים של Topstep
- 50 K 49 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- הפופולרית ביותר 100 K 99 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- 150 K 199 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- מחיר reset
- —
- דמי הפעלה
- 149 $
- סוג drawdown
- Trailing (סוף יום)
- דמי השתתפות מוחזרים
- לא
- 50 K 95 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- הפופולרית ביותר 100 K 149 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- 150 K 229 $ יעד 6 % Payout עד 90 % בחירת התוכנית
- מחיר reset
- —
- דמי הפעלה
- לא
- סוג drawdown
- Trailing (סוף יום)
- דמי השתתפות מוחזרים
- לא
תשלום חד-פעמי · ללא מנוי
כללי המסחר של Topstep
- מסחר בחדשות —
- החזקת פוזיציות בסוף השבוע לא
- החזקת פוזיציות overnight לא
- רובוטים / EA —
- Copy trading —
- Hedging —
- Scalping —
- KYC חובה כן
- מינוף
- —
- סוג spread
- —
- עמלה
- —
ה-payouts של Topstep
- Profit split
- 90 %
- Profit split מקסימלי
- 90 %
- Payout ראשון
- 5 ימים
- תדירות payouts
- לפי בקשה: Express Funded Standard אחרי 5 ימים רווחיים של $150 ומעלה; Express Funded Consistency אחרי 3 ימי מסחר עם יעד עקביות של 40%
- הקצאה מקסימלית
- 150 K
- אמצעי תשלום
- Wise והעברה בנקאית
Scaling plan: כן
פלטפורמות ומכשירים של Topstep
פלטפורמות ומכשירים
NinjaTraderTradovateRithmic
מכשירים
Futures
מדינות שמקבלת Topstep
מקבלת סוחרים מישראל: כן
מדינות מוחרגות
אפגניסטן, אלג׳יריה, אנגולה, בלארוס, בורקינה פאסו, מיאנמר (בורמה), בורונדי, חוף השנהב, קובה, קונגו - קינשאסה, האיטי, איראן, עיראק, קניה, קוסובו, לבנון, לוב, מאלי, מרוקו, ניקרגואה, ניגריה, קוריאה הצפונית, פקיסטן, רוסיה, סומליה, דרום סודן, סודן, סוריה, טורקיה, אוקראינה, ונצואלה ותימן
KYC חובה: כן
הסקירה המלאה שלנו על Topstep
Topstep מסכמת 77 מתוך 100 בדירוג שלנו, אבל הממוצע הזה מסתיר פרופיל לא מאוזן בעליל: 94 על ה-payouts, 89 על המחיר, 83 על הוגנות הכללים — ובקצה השני, 56 על תנאי המסחר ו-55 על התמיכה. firm שמשלמת מהר וטוב, בהיקף צר, עם שירות לקוחות שמעורר מחלוקת. הרכישה מוכרעת על שלוש הקביעות האלה, לא על הסך הכולל.
Topstep, שיקגו 2012: מה הוותק מכסה, ומה הוא אינו מכסה
Topstep נוסדה ב-2012 בשיקגו על ידי מייקל פטאק, שעדיין מכהן כ-CEO שלה. החברה נקראה TopstepTrader עד לשינוי שמה ב-2020. ארבע עשרה שנות פעילות רציפה, הארוכה ביותר בפלח החוזים העתידיים במאגר שלנו: בענף שבו סגירות פתאומיות הן הנורמה, זה נתון בפני עצמו.
אבל הוא אינו מספיק כדי להעלות את עמוד האמון שלנו מעבר ל-80. משקל הנגד גלוי: ממוצע Trustpilot של 3.6 על כמעט 14,700 ביקורות, הציון הנמוך ביותר בדירוג החוזים העתידיים שלנו. הנפח מקשה להתעלם מהאות. הנתונים שלנו אינם מתעדים את הסיבות. בשילוב עם תמיכה שמדורגת 55, האות מזמין לצפות לחיכוך ביום שבו שאלה בנוגע לחשבון הופכת לשנויה במחלוקת. firm שמשלמת מהר ועונה לאט נשארת נוחה כל עוד שום דבר לא משתבש — אי הנוחות מגיעה ברגע של breach שנוי במחלוקת.
המנוי של Topstep מעביר את הלחץ מלוח השנה לארנק
Topstep אינה מוכרת כרטיס כניסה, היא מוכרת מנוי חודשי. מאז 2026 מתקיימים שני מסלולי תמחור זה לצד זה, שאינם משתלבים זה בזה ואינם ניתנים לשינוי אחרי הרכישה.
המסלול Standard עולה $49, $99 או $199 לחודש עבור חשבונות של $50,000, $100,000 ו-$150,000, ומוסיף $149 של דמי הפעלה לכל חשבון ממומן שמתקבל. המסלול No Activation Fee עולה ל-$95, $149 ו-$229 לחודש, ללא שום דמי הפעלה.
ההכרעה אמיתית. ב-$100,000, הפער החודשי בין שתי התוכניות הוא $50. המסלול Standard הוא הימור על הערכה שנמשכת: ככל שאתם נשארים יותר, המנוי הזול שלו מחזיר את ה-$149. ה-No Activation Fee הוא ההימור ההפוך, על מעבר מהיר. הבחירה הזו ננעלת בתשלום, מה שהופך אותה להחלטה המבנית הראשונה, עוד לפני גודל החשבון.
לא מוטלת מגבלת זמן על ההערכה. ב-challenge עם כרטיס חד-פעמי, ההיעדר הזה היה יתרון מובהק. כאן לא: המונה אינו חוזי, הוא בנקאי. כל חודש נוסף מחויב, הדמים אינם מוחזרים בשום שלב, וה-reset עולה את המחיר החודשי של גודל החשבון הרלוונטי, לפי מרכז העזרה של ה-firm.
ה-Maximum Loss Limit של Topstep והרגע שבו הוא מפסיק לעלות
היעד הוא 6%, כלומר $3,000, $6,000 או $9,000 בהתאם לגודל החשבון. מינימום שני ימי מסחר, אחד הספים הנמוכים ביותר בשוק.
כל אילוץ הסיכון מתמצה בפרמטר אחד: ה-Maximum Loss Limit, שנקבע ב-$2,000, $3,000 ו-$4,500 — ה-4% שהמאגר שלנו מציין לחשבון של $50,000. זה trailing drawdown שמחושב מחדש לפי יתרת הסגירה, והדיוק הזה חשוב: הרווחים שלכם במהלך היום אינם מהדקים את הרצפה לפני הסגירה. אתם יכולים לקחת רווח בבוקר, להחזיר אותו אחר הצהריים, ולהתחיל למחרת באותה רמה כמו אתמול.
הניואנס היקר נמצא במקום אחר. הסף מחושב מחדש בסוף היום אבל מנוטר בזמן אמת, כולל P&L לא ממומש. בחשבון של $50,000, פוזיציה שיורדת $2,000 נגדכם במהלך הסשן פוסלת אתכם, גם אם השוק חוזר אחר כך והייתם סוגרים באיזון. מה שקובע ברגע הזה אינו התוצאה שלכם, אלא ה-equity שלכם באלפית השנייה הגרועה ביותר. סוחר שנותן לפוזיציות שלו לנשום צריך לקבוע את גודל ה-stops שלו לפי האילוץ הזה, ולעולם לא לפי ה-P&L שלו בסוף הסשן.
הנקודה החיובית מרכזית: ה-trailing הזה ננעל לצמיתות ברגע שהגיעו ליתרת הפתיחה. אתם מפסיקים לרדוף אחרי התקרה של עצמכם, בניגוד ל-trailing קבוע שבו מרווח הטעות מצטמצם ככל שהחשבון מתקדם. המנגנון הזה, יותר מרמת הסף, הוא שמסביר את ה-83 על הוגנות הכללים.
ייחוד נוסף: לא מוטלת שום מגבלת הפסד יומית. ה-Daily Loss Limit — $1,000, $2,000 או $3,000 — הוא אופציונלי. הפעלתו תוחמת את היום שלכם אבל מכפילה את תקרות המשיכה של ה-Express Funded Account, שעוברות מטווח של $2,000–6,000 ל-$4,000–12,000. החלפה מפורשת בין חופש סיכון לבין מהירות משיכה, שיש להכריע בה לפני פתיחת החשבון.
יעד העקביות של Topstep מזיז את קו הסיום
יעד עקביות של 50%: היום הטוב ביותר שלכם צריך להישאר מתחת למחצית היעד. ב-$50,000, שהיעד שלו הוא $3,000, סשן שעובר את המחצית הזו אינו פוסל אתכם — הוא מעלה את היעד.
המנגנון ערמומי יותר מפסילה חד-משמעית: הוא מעניש הצלחה בלי להציג אותה כעבירה. הסוחר שתופס תנועה גדולה בסשן אחד רואה את קו הסיום שלו מתרחק ומשלם חודש מנוי נוסף כדי להגיע אליו. מינימום שני ימי המסחר הוא אפוא תיאורטי: העקביות מחייבת לפזר את הרווח על פני כמה סשנים דומים. אותו היגיון נמשך בצד המשיכות, עם יעד שני שנקבע ב-40% במסלול Express Funded Consistency.
ה-payouts של Topstep, העמוד שנושא את הכרטיס
94 מתוך 100, ובצדק. ה-profit split הוא 90% מהדולר הראשון. שתי דרכים מובילות למשיכה הראשונה: חמישה ימים מרוויחים של $150 או יותר במסלול Express Funded Standard, או שלושה ימי מסחר תוך עמידה ביעד העקביות של 40% במסלול Express Funded Consistency. המשיכה מתבקשת לפי דרישה, ללא מחזור קבוע, עם מינימום של $125.
העמלות ברורות: Wise בחינם בינלאומית, מה שהופך אותה לדרך ברירת המחדל מצרפת, Prop-to-Brokerage ו-Aeropay בחינם בארצות הברית, ACH והעברת SWIFT בעלות $30 — עדיף להימנע מהן כל עוד Wise עושה את אותה עבודה ללא עמלה.
נקודת זהירות בנוגע למה שתקראו במקומות אחרים. מאז 12 בינואר 2026, הנרשמים החדשים נמצאים בחלוקה של 90/10. הכלל ההיסטורי של 100% על $10,000 הראשונים של רווחים חל רק על חשבונות שנפתחו לפני התאריך הזה. כל השוואה קודמת שמבליטה אותו כבר אינה נוגעת לכם.
שתי מגבלות מרסנות את העמוד הזה. ה-scaling plan קיים, אבל הוא אינו משפר את החלוקה: המאגר שלנו מציין 90% הן כערך התחלתי והן כמקסימום. וההקצאה מוגבלת ל-$150,000, בדיוק גודל ההערכה הגדול ביותר שמוצע.
Topstep: היקף צר, ומשבצות ריקות
חוזים עתידיים בלבד. אין פוזיציות לילה, אין פוזיציות שמוחזקות בסוף השבוע: הכול נסגר כל יום. הנקודה הזו לבדה פוסלת אסטרטגיות swing וחלק מהגישות השיטתיות. זה המניע העיקרי של ה-56 על התנאים.
הפלטפורמות שרשומות במאגר שלנו הן NinjaTrader, Tradovate ו-Rithmic. ה-firm עברה לפלטפורמה הקניינית שלה, TopstepX, ומרכז העזרה שלה עדיין מתעד את החיבורים ל-NinjaTrader, Tradovate, Trade Navigator ו-R|Trader עבור חשבונות קיימים. חשבון שנפתח היום לא בהכרח יתחיל אפוא על הכלי שאתם מדמיינים.
כמה פרמטרים ש-firms אחרות מפרסמות חסרים: מינוף, Expert Advisors, copy trading, hedging, scalping, מסחר בזמן הודעות, עמלות. Topstep אינה מתעדת אותם באופן שניתן לאמת במקורות שלנו. אם האסטרטגיה שלכם נשענת על אוטומט או על החזקת פוזיציות בזמן פרסומים כלכליים, קבלו אישור בכתב לנקודה לפני הרכישה.
בצד הגישה, 32 מדינות מוחרגות, גיל המינימום הוא 18 ו-KYC הוא חובה. כעשרים נוספות — ובהן גרמניה, הונג קונג, סרביה, מונטנגרו ואיסלנד — מוגבלות לחשבון Express Funded ואין להן גישה לחשבון Live Funded. צרפת אינה מופיעה באף אחת משתי הרשימות.
שני פרופילים מנוגדים מול Topstep
Topstep עובדת עבור סוחר החוזים העתידיים התוך-יומי המיומן, שסוגר כל ערב, מכוון להכנסה קבועה ולא להקצאה גדולה, ושמהירות המשיכה חשובה לו יותר מרוחב התקנון. בפרופיל הזה, השילוב של split של 90%, משיכה לפי דרישה כבר אחרי חמישה ימים מרוויחים ו-Wise ללא עמלה קשה לנצח.
היא מתאימה פחות לשלושה פרופילים. מי שמחזיק פוזיציות מעבר לסשן: זה פשוט אסור. מי שבונה פרויקט רב-שנתי על הקצאה גדלה: התקרה של $150,000 מגיעה מהר. ומי שמתקדם בקפיצות, עם כמה ימים גדולים: יעד העקביות של 50% יגבה ממנו מחיר, ביעד שעולה ובחודשי מנוי נוספים.
מה לפתוח באתר Topstep לפני התשלום
ארבע בדיקות. מסלול התמחור, Standard או No Activation Fee, שננעל אחרי הרכישה וקובע את העלות הכוללת. הניסוח המדויק של נעילת ה-Maximum Loss Limit, בדף הכללים ולא בדף המכירה. הפלטפורמה שמסופקת בפועל בפתיחת חשבון חדש, TopstepX או חיבור צד שלישי. וה-Daily Loss Limit האופציונלי: האם הכפלת תקרות המשיכה שווה, עבור דרך המסחר שלכם, את האילוץ היומי שהוא מטיל.
Topstep במספרים
תקריות ומחלוקות של Topstep
לא תועדה אף תקרית.
היסטוריית השינויים של Topstep
- נרשמים חדשים עוברים לחלוקה של 90/10. הכלל ההיסטורי של 100% על $10,000 הראשונים של הרווחים נשמר רק לחשבונות שנפתחו לפני תאריך זה.
חלופות ל-Topstep
מה אומרים המקורות המאומתים
3.6 על סמך 14,680 ביקורות ב-Trustpilot · אמינות והיסטוריה 80/100
אומת בתאריך 28 באוגוסט 2026
« Topstep פונה לסוחר futures תוך-יומי שמעריך ותק ומהירות payouts, ומוכן לשלם מנוי במהלך שלב ההערכה. היא פחות מתאימה למי שמחזיק פוזיציות overnight, מכוון להקצאות גדולות, או רואה בשביעות רצון לקוחות כה מעורבת סיבה לפסול. »
השורה התחתונה של הפרופיל · ציון 77/100
- topstep.com/
- topstep.com/our-program
- topstep.com/express-funded-account-rules
- help.topstep.com/en/articles/14289835-topstep-pricing-and-payment-questions
6 מקורות מצוטטים בפרופיל
שאלות נפוצות על Topstep
האם Topstep אמינה?
כמה עולה challenge ב-Topstep?
איך עובדים ה-payouts ב-Topstep?
אילו כללי drawdown חלים ב-Topstep?
האם Topstep מקבלת סוחרים מישראל?
מהם הכללים העיקריים של ה-challenge של Topstep?
מקורות על Topstep
- https://www.topstep.com/
- https://www.topstep.com/our-program
- https://www.topstep.com/express-funded-account-rules
- https://help.topstep.com/en/articles/14289835-topstep-pricing-and-payment-questions
- https://help.topstep.com/en/articles/8284197-trading-combine-parameters
- https://help.topstep.com/en/articles/8284215-express-funded-account-parameters