דילוג לתוכן הראשי
Bulenox TradeDay ראש בראש · 33 קריטריונים בהשוואה

Bulenox מול TradeDay: איזו prop firm לבחור ב-2026?

Bulenox מנצחת בהשוואה הזו (7 מול 4). TradeDay נשארת דלת הכניסה הזולה יותר, ולכן הבחירה אינה אוטומטית.

אומת בתאריך
דף הבית של אתר Bulenox: הכותרת "Get funded up to $150,000", איור של אסימונים וגרפים בתלת-ממד, אזכור של תשלומים יומיים ודירוג Trustpilot של 4.7 מתוך 5
Bulenox

Bulenox

Futures Trustpilot 4.7 / 5 (1,761 ביקורות)

Bulenox, המתמחה ב-futures, גובה על החשבונות שלה מנוי חודשי ($145 עד $325 עבור $25,000 עד $150,000) ומעבדת את התשלומים בכל יום רביעי, כאשר $10,000 הראשונים משולמים במלואם (100%) לסוחר. ה-firm מציגה 4.7/5 על סמך 1,761 ביקורות ב-Trustpilot, אך כלל העקביות שלה בשיעור 40% חוסם משיכות ומזין דיווחים חוזרים.

קריטריונים שבהם ניצחה: 7 / 33

דף הבית של אתר TradeDay: הכותרת "We Fund Futures Traders" על רקע כחול-ירוק, אזכור של הנחה בשיעור 55% עם חשבונות החל מ-$45, הנתונים $10 מיליון ו-15,000 סוחרים
TradeDay

TradeDay

Futures Trustpilot 4.6 / 5 (1,426 ביקורות)

TradeDay נוסדה ב-2020 בשיקגו על ידי שני יוצאי השווקים המוסדיים, והרקע הזה ניכר בתקנון שלה: אין מגבלת הפסד יומית, מסחר בזמן חדשות ו-scalping מותרים, ומשיכות אפשריות כבר מהיום הראשון. הרפורמה של מאי 2026 ביטלה את החשבונות עם drawdown סטטי לטובת שני מסלולים, Quick Pay ו-Fast Pass.

קריטריונים שבהם ניצחה: 4 / 33

מחיר בגודל חשבון זהה

ההערכה הזולה ביותר לחשבון של 100K.

Bulenox Bulenox

‏215 ‏$

TradeDay TradeDay

‏240 ‏$

Bulenox מול TradeDay (2026): השוואה
השוואה מלאה Bulenox Bulenox TradeDay TradeDay
אמינות
ציון 81/100 ✓ 80/100
Trustpilot 4.7/5 ✓ 4.6/5
שנת הקמה 2022 2020 ✓
מטה US US
מחירים
מחיר כניסה ‏145 ‏$ ‏131 ‏$ ✓
מחיר לחשבון של 100K ‏215 ‏$ ✓ ‏240 ‏$
דמי השתתפות מוחזרים — לא
מחיר reset ‏78 ‏$ —
גדלי חשבון 150 K 150 K
כללים
שלבים 1 1
יעד רווח 6 % 6 %
הפסד יומי מקסימלי — —
Drawdown כולל מקסימלי — —
סוג drawdown היברידי ✓ Trailing תוך-יומי
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות — 30
מינימום ימי מסחר 0 ✓ 5
Payouts
Profit split 90 % ✓ 80 %
Profit split מקסימלי 100 % ✓ 90 %
Payout ראשון 10 ימים 0 ימים ✓
תדירות payouts שבועי (עיבוד ביום רביעי) לפי דרישה כבר מהיום הראשון, מינימום $250 למשיכה
אמצעי תשלום bank, wire, paypal ו-wise —
Scaling plan — לא
הקצאה מקסימלית 150 K 150 K
מסחר
פלטפורמות ומכשירים ninjatrader, rithmic, quantower tradovate, rithmic, ninjatrader, tradingview ✓
מכשירים futures futures
מינוף — —
מסחר בחדשות כן כן
החזקת פוזיציות בסוף השבוע לא לא
רובוטים / EA כן —
Copy trading כן —
Scalping כן כן
Hedging — —

Bulenox בחרו ב-Bulenox אם…

  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-TradeDay: quantower.
  • אתם מתכוונים להישאר ממומנים מספיק זמן כדי שה-split יהיה חשוב: 100% מול 90% ב-TradeDay.

TradeDay בחרו ב-TradeDay אם…

  • התקציב הוא האילוץ העיקרי שלכם: כרטיס הכניסה מתחיל ב-‏131 ‏$, מתחת ל-Bulenox.
  • תזרים המזומנים חשוב לכם: המשיכה הראשונה מגיעה אחרי 0 ימים במקום 10.
  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-Bulenox: tradovate, tradingview.

הניתוח שלנו

השוואת תנאי ה-payout

Bulenox מעבירה 100% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 10 ימים, ולאחר מכן משלמת שבועי (עיבוד ביום רביעי). TradeDay מעבירה 90% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 0 ימים, ולאחר מכן משלמת לפי דרישה כבר מהיום הראשון, מינימום $250 למשיכה. תדירות ה-payouts ראויה לתשומת לב כמו ה-split עצמו: חלק מעט נמוך יותר שמשולם כל שבועיים מצטבר מהר יותר מאחוז מרשים על הנייר שנעול מאחורי מחזור חודשי ומשיכה ראשונה מאוחרת.

פלטפורמות ומכשירים

Bulenox היא היחידה מבין השתיים שמציעה quantower. TradeDay מכסה tradovate, tradingview, שאינו קיים אצל המתחרה שלה. בחירת הפלטפורמה אינה קוסמטית: ביצוע הפקודות, סוגי הפקודות הזמינים והאמינות של האוטומציה שלכם תלויים בה, והחלפה באמצע ההערכה אפשרית רק לעיתים רחוקות.

אמינות ותק

TradeDay פועלת מאז 2020, כלומר 2 שנים יותר מ-Bulenox. ב-Trustpilot הן מציגות 4.7/5 ו-4.6/5 בהתאמה. עמוד התווך של האמינות שלנו מעניק להן 77/100 ו-85/100, תוך שקלול של ותק, שקיפות הישות והוכחות פומביות ל-payouts. בענף שבו שום רגולטור פיננסי אינו מפקח על ההערכות האלה, ותק והיסטוריית payouts שניתן לאמת הם הדבר הקרוב ביותר לערובה.

עלות כניסה

TradeDay מתחילה ב-‏131 ‏$ מול ‏145 ‏$ של Bulenox, פער מתון בחשבון הקטן ביותר. בגודל הייחוס של 100K, ההשוואה היא ‏215 ‏$ ל-Bulenox מול ‏240 ‏$ ל-TradeDay. המחיר המוצג הוא רק לעיתים רחוקות העלות האמיתית: מה שחשוב הוא מחיר ה-reset אחרי כישלון, האם דמי ההשתתפות מוחזרים ב-payout הראשון, והאם קיימים דמי הפעלה במעבר לחשבון ממומן. השוו את שלוש השורות האלה בטבלה שלמעלה לפני שאתם מכריעים לפי מחיר הפתיחה בלבד.

כללי הסיכון ראש בראש

Bulenox מחילה drawdown היברידי. TradeDay מחילה drawdown trailing תוך-יומי. זהו ההבדל בעל ההשלכות הכבדות ביותר בין השתיים. Drawdown סטטי נמדד פעם אחת, מהיתרה ההתחלתית, ואינו זז לעולם; trailing drawdown עוקב אחר ההון העצמי שלכם כלפי מעלה, כך שרצף רווחים מעלה את הרצפה שמתחתיה אסור לכם לרדת. Trailing תוך-יומי מחמיר עוד יותר, משום שהוא עוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן: רווח שמעולם לא מימשתם עלול להעלות לצמיתות את סף ההפסד שלכם.

השוואות נוספות

שאלות נפוצות

Bulenox או TradeDay: איזו לבחור?
Bulenox מנצחת ב-7 מתוך 33 הקריטריונים שהשווינו, לעומת 4 של TradeDay. עם זאת, הדירוג תלוי במה שאתם נותנים לו משקל: עלות הכניסה, מודל ה-drawdown ומהירות ה-payouts אינם מצביעים לאותו כיוון עבור כל פרופיל.
איזו מהשתיים זולה יותר?
TradeDay, עם מחיר כניסה של ‏131 ‏$ מול ‏145 ‏$. בדקו את מחיר ה-reset ואת החזר דמי ההשתתפות ב-payout הראשון לפני שאתם מסיקים מסקנה: שתי השורות האלה הופכות לעיתים קרובות את הדירוג.
לאיזו מהן drawdown סלחני יותר?
TradeDay, משום ש-drawdown סטטי או trailing של סוף יום משאיר יותר מרווח מ-trailing תוך-יומי, שעוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן.
איזו מהן מציעה את החשבונות הגדולים יותר?
שתיהן מגבילות את ההערכה ל-150 K. מעבר לזה, מה שמשנה הוא ה-scaling plan שמוחל לאחר קבלת המימון.
אפשר לעבוד עם שתיהן במקביל?
שום דבר אינו מונע מכם להחזיק חשבונות בשתי חברות שונות — סוחרים ממומנים רבים עושים זאת, כדי לפזר את הסיכון שחברה אחת תשנה את הכללים שלה או תעכב payout. מה שבדרך כלל אסור הוא לשכפל את אותן עסקאות בין חשבונות: רוב החברות רואות בכך copy trading ועלולות לבטל payout. בדקו את התנאים של כל אחת מהן בנקודה הזו בדיוק.

ההנחות שבאמת אומתו

שום קוד הנחה אינו מתפרסם לפני שנבדק באתר של החברה עצמה. הנחה שלא אומתה אינה מופיעה כאן.

להנחות