דילוג לתוכן הראשי
Bulenox E8 Markets ראש בראש · 33 קריטריונים בהשוואה

Bulenox מול E8 Markets: איזו prop firm לבחור ב-2026?

E8 Markets מנצחת בהשוואה הזו (7 מול 5). Bulenox נשארת רלוונטית לסוחרים שסדרי העדיפויות שלהם שונים מהממוצע.

אומת בתאריך
דף הבית של אתר Bulenox: הכותרת "Get funded up to $150,000", איור של אסימונים וגרפים בתלת-ממד, אזכור של תשלומים יומיים ודירוג Trustpilot של 4.7 מתוך 5
Bulenox

Bulenox

Futures Trustpilot 4.7 / 5 (1,761 ביקורות)

Bulenox, המתמחה ב-futures, גובה על החשבונות שלה מנוי חודשי ($145 עד $325 עבור $25,000 עד $150,000) ומעבדת את התשלומים בכל יום רביעי, כאשר $10,000 הראשונים משולמים במלואם (100%) לסוחר. ה-firm מציגה 4.7/5 על סמך 1,761 ביקורות ב-Trustpilot, אך כלל העקביות שלה בשיעור 40% חוסם משיכות ומזין דיווחים חוזרים.

קריטריונים שבהם ניצחה: 5 / 33

דף הבית של אתר E8 Markets: הכותרת "Stop gambling. Get paid to trade with discipline." על צללית בתאורה אחורית, אזכור של 150 שווקים והתחברות דרך Google או Discord
E8 Markets

E8 Markets

Forex / CFD · קריפטו · Futures

כל המוצרים ש-E8 Markets מוכרת הם חד-שלביים, עם יעד של 6%, משיכה אפשרית כבר לאחר 3 ימים ו-split הנע בין 80% ל-100%. החיסרון: כלל עקביות של 35 עד 40%, ללא תוכנית scaling, ודירוג Trustpilot שהושעה באוגוסט 2026 בשל הפרת כללי הפלטפורמה.

קריטריונים שבהם ניצחה: 7 / 33

מחיר בגודל חשבון זהה

ההערכה הזולה ביותר לחשבון של 100K.

Bulenox Bulenox

‏215 ‏$

E8 Markets E8 Markets

‏260 ‏$

Bulenox מול E8 Markets (2026): השוואה
השוואה מלאה Bulenox Bulenox E8 Markets E8 Markets
אמינות
ציון 81/100 ✓ 76/100
Trustpilot 4.7/5 —
שנת הקמה 2022 2021 ✓
מטה US US
מחירים
מחיר כניסה ‏145 ‏$ ‏110 ‏$ ✓
מחיר לחשבון של 100K ‏215 ‏$ ✓ ‏260 ‏$
דמי השתתפות מוחזרים — לא
מחיר reset ‏78 ‏$ —
גדלי חשבון 150 K 500 K ✓
כללים
שלבים 1 1
יעד רווח 6 % 6 %
הפסד יומי מקסימלי — —
Drawdown כולל מקסימלי — —
סוג drawdown היברידי —
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות — 35
מינימום ימי מסחר 0 —
Payouts
Profit split 90 % ✓ 80 %
Profit split מקסימלי 100 % 100 %
Payout ראשון 10 ימים —
תדירות payouts שבועי (עיבוד ביום רביעי) לפי דרישה (יומי ב-E8 Pro; מינימום $100)
אמצעי תשלום bank, wire, paypal ו-wise ✓ rise
Scaling plan — לא
הקצאה מקסימלית 150 K 500 K ✓
מסחר
פלטפורמות ומכשירים ninjatrader, rithmic, quantower mt5, ctrader, tradelocker, match-trader ✓
מכשירים futures fx, indices, metals, energy, crypto, futures ✓
מינוף — פורקס 1:30, מדדים 1:15, מתכות 1:15, קריפטו 1:1
מסחר בחדשות כן כן
החזקת פוזיציות בסוף השבוע לא כן ✓
רובוטים / EA כן —
Copy trading כן ✓ מוגבל
Scalping כן —
Hedging — —

Bulenox בחרו ב-Bulenox אם…

  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-E8 Markets: ninjatrader, rithmic, quantower.

E8 Markets בחרו ב-E8 Markets אם…

  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-Bulenox: mt5, ctrader, tradelocker, match-trader.
  • אתם מכוונים לגודל: ההקצאה עולה עד 500 K.
  • התקציב הוא האילוץ העיקרי שלכם: כרטיס הכניסה מתחיל ב-‏110 ‏$, מתחת ל-Bulenox.

הניתוח שלנו

השוואת תנאי ה-payout

Bulenox מעבירה 100% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 10 ימים, ולאחר מכן משלמת שבועי (עיבוד ביום רביעי). E8 Markets מעבירה 100% מהרווחים, ולאחר מכן משלמת לפי דרישה (יומי ב-E8 Pro; מינימום $100). תדירות ה-payouts ראויה לתשומת לב כמו ה-split עצמו: חלק מעט נמוך יותר שמשולם כל שבועיים מצטבר מהר יותר מאחוז מרשים על הנייר שנעול מאחורי מחזור חודשי ומשיכה ראשונה מאוחרת.

פלטפורמות ומכשירים

Bulenox היא היחידה מבין השתיים שמציעה ninjatrader, rithmic, quantower. E8 Markets מכסה mt5, ctrader, tradelocker, match-trader, שאינו קיים אצל המתחרה שלה. בחירת הפלטפורמה אינה קוסמטית: ביצוע הפקודות, סוגי הפקודות הזמינים והאמינות של האוטומציה שלכם תלויים בה, והחלפה באמצע ההערכה אפשרית רק לעיתים רחוקות.

אמינות ותק

E8 Markets פועלת מאז 2021, כלומר 1 שנים יותר מ-Bulenox. עמוד התווך של האמינות שלנו מעניק להן 77/100 ו-74/100, תוך שקלול של ותק, שקיפות הישות והוכחות פומביות ל-payouts. בענף שבו שום רגולטור פיננסי אינו מפקח על ההערכות האלה, ותק והיסטוריית payouts שניתן לאמת הם הדבר הקרוב ביותר לערובה.

עלות כניסה

E8 Markets מתחילה ב-‏110 ‏$ מול ‏145 ‏$ של Bulenox, פער מתון בחשבון הקטן ביותר. בגודל הייחוס של 100K, ההשוואה היא ‏215 ‏$ ל-Bulenox מול ‏260 ‏$ ל-E8 Markets. המחיר המוצג הוא רק לעיתים רחוקות העלות האמיתית: מה שחשוב הוא מחיר ה-reset אחרי כישלון, האם דמי ההשתתפות מוחזרים ב-payout הראשון, והאם קיימים דמי הפעלה במעבר לחשבון ממומן. השוו את שלוש השורות האלה בטבלה שלמעלה לפני שאתם מכריעים לפי מחיר הפתיחה בלבד.

כללי הסיכון ראש בראש

Bulenox מחילה drawdown היברידי. E8 Markets אינה מפרסמת מודל drawdown ברור. זהו ההבדל בעל ההשלכות הכבדות ביותר בין השתיים. Drawdown סטטי נמדד פעם אחת, מהיתרה ההתחלתית, ואינו זז לעולם; trailing drawdown עוקב אחר ההון העצמי שלכם כלפי מעלה, כך שרצף רווחים מעלה את הרצפה שמתחתיה אסור לכם לרדת. Trailing תוך-יומי מחמיר עוד יותר, משום שהוא עוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן: רווח שמעולם לא מימשתם עלול להעלות לצמיתות את סף ההפסד שלכם.

השוואות נוספות

שאלות נפוצות

Bulenox או E8 Markets: איזו לבחור?
E8 Markets מנצחת ב-7 מתוך 33 הקריטריונים שהשווינו, לעומת 5 של Bulenox. עם זאת, הדירוג תלוי במה שאתם נותנים לו משקל: עלות הכניסה, מודל ה-drawdown ומהירות ה-payouts אינם מצביעים לאותו כיוון עבור כל פרופיל.
איזו מהשתיים זולה יותר?
E8 Markets, עם מחיר כניסה של ‏110 ‏$ מול ‏145 ‏$. בדקו את מחיר ה-reset ואת החזר דמי ההשתתפות ב-payout הראשון לפני שאתם מסיקים מסקנה: שתי השורות האלה הופכות לעיתים קרובות את הדירוג.
איזו מהן מציעה את החשבונות הגדולים יותר?
E8 Markets, עד 500 K מול 150 K. זכרו שחשבון גדול יותר פירושו גם drawdown מוחלט גדול יותר שצריך לעמוד בו.
אפשר לעבוד עם שתיהן במקביל?
שום דבר אינו מונע מכם להחזיק חשבונות בשתי חברות שונות — סוחרים ממומנים רבים עושים זאת, כדי לפזר את הסיכון שחברה אחת תשנה את הכללים שלה או תעכב payout. מה שבדרך כלל אסור הוא לשכפל את אותן עסקאות בין חשבונות: רוב החברות רואות בכך copy trading ועלולות לבטל payout. בדקו את התנאים של כל אחת מהן בנקודה הזו בדיוק.

ההנחות שבאמת אומתו

שום קוד הנחה אינו מתפרסם לפני שנבדק באתר של החברה עצמה. הנחה שלא אומתה אינה מופיעה כאן.

להנחות