דילוג לתוכן הראשי
Bulenox My Funded Futures ראש בראש · 33 קריטריונים בהשוואה

Bulenox מול My Funded Futures: איזו prop firm לבחור ב-2026?

ב-33 הקריטריונים שהשווינו, Bulenox יוצאת עם יתרון (5 מול 4). My Funded Futures נשארת רלוונטית לסוחרים שסדרי העדיפויות שלהם שונים מהממוצע.

אומת בתאריך
דף הבית של אתר Bulenox: הכותרת "Get funded up to $150,000", איור של אסימונים וגרפים בתלת-ממד, אזכור של תשלומים יומיים ודירוג Trustpilot של 4.7 מתוך 5
Bulenox

Bulenox

Futures Trustpilot 4.7 / 5 (1,761 ביקורות)

Bulenox, המתמחה ב-futures, גובה על החשבונות שלה מנוי חודשי ($145 עד $325 עבור $25,000 עד $150,000) ומעבדת את התשלומים בכל יום רביעי, כאשר $10,000 הראשונים משולמים במלואם (100%) לסוחר. ה-firm מציגה 4.7/5 על סמך 1,761 ביקורות ב-Trustpilot, אך כלל העקביות שלה בשיעור 40% חוסם משיכות ומזין דיווחים חוזרים.

קריטריונים שבהם ניצחה: 5 / 33

דף הבית של אתר My Funded Futures: הכותרת "Finally, a Prop Firm That Delivers", באנר המודיע על ביטול המנוי לטובת רכישה חד-פעמית, איור של תעודת תשלום
My Funded Futures

My Funded Futures

Futures Trustpilot 4.9 / 5 (21,328 ביקורות)

My Funded Futures, שהושקה בסוף 2023 בדלאוור, מציגה את שביעות רצון הלקוחות הגבוהה ביותר במאגר ה-futures שלנו, עם 4.9/5 על סמך יותר מ-21,000 ביקורות. לארבע התוכניות שלה יעד משותף של 6% ו-drawdown מסוג trailing בסוף היום שננעל מעל היתרה ההתחלתית. החיסרון הבולט: יותר מ-80 מדינות מוחרגות.

קריטריונים שבהם ניצחה: 4 / 33

מחיר בגודל חשבון זהה

ההערכה הזולה ביותר לחשבון של 100K.

Bulenox Bulenox

‏215 ‏$

My Funded Futures My Funded Futures

—

Bulenox מול My Funded Futures (2026): השוואה
השוואה מלאה Bulenox Bulenox My Funded Futures My Funded Futures
אמינות
ציון 81/100 ✓ 80/100
Trustpilot 4.7/5 4.9/5 ✓
שנת הקמה 2022 ✓ 2023
מטה US US
מחירים
מחיר כניסה ‏145 ‏$ —
מחיר לחשבון של 100K ‏215 ‏$ —
דמי השתתפות מוחזרים — לא
מחיר reset ‏78 ‏$ —
גדלי חשבון 150 K 150 K
כללים
שלבים 1 1
יעד רווח 6 % 6 %
הפסד יומי מקסימלי — —
Drawdown כולל מקסימלי — 4 %
סוג drawdown היברידי Trailing (סוף יום) ✓
מגבלת זמן ללא הגבלה ללא הגבלה
כלל עקביות — 50
מינימום ימי מסחר 0 ✓ 2
Payouts
Profit split 90 % ✓ 80 %
Profit split מקסימלי 100 % ✓ 90 %
Payout ראשון 10 ימים 1 ימים ✓
תדירות payouts שבועי (עיבוד ביום רביעי) Rapid: כל 24 שעות (מינימום $500); Builder: כל 48 שעות; Pro: מחזור של 14 יום (מינימום $1,000, תקרה של $100,000 למחזור)
אמצעי תשלום bank, wire, paypal ו-wise —
Scaling plan — —
הקצאה מקסימלית 150 K 150 K
מסחר
פלטפורמות ומכשירים ninjatrader, rithmic, quantower ninjatrader, tradovate, tradingview, quantower, volumetrica ✓
מכשירים futures futures
מינוף — —
מסחר בחדשות כן כן
החזקת פוזיציות בסוף השבוע לא —
רובוטים / EA כן —
Copy trading כן —
Scalping כן —
Hedging — —

Bulenox בחרו ב-Bulenox אם…

  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-My Funded Futures: rithmic.
  • אתם מתכוונים להישאר ממומנים מספיק זמן כדי שה-split יהיה חשוב: 100% מול 90% ב-My Funded Futures.

My Funded Futures בחרו ב-My Funded Futures אם…

  • תזרים המזומנים חשוב לכם: המשיכה הראשונה מגיעה אחרי 1 ימים במקום 10.
  • אתם צריכים פלטפורמה שאין ב-Bulenox: tradovate, tradingview, volumetrica.

הניתוח שלנו

לקבל תשלום

Bulenox מעבירה 100% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 10 ימים, ולאחר מכן משלמת שבועי (עיבוד ביום רביעי). My Funded Futures מעבירה 90% מהרווחים, מאפשרת משיכה ראשונה אחרי 1 ימים, ולאחר מכן משלמת Rapid: כל 24 שעות (מינימום $500); Builder: כל 48 שעות; Pro: מחזור של 14 יום (מינימום $1,000, תקרה של $100,000 למחזור). תדירות ה-payouts ראויה לתשומת לב כמו ה-split עצמו: חלק מעט נמוך יותר שמשולם כל שבועיים מצטבר מהר יותר מאחוז מרשים על הנייר שנעול מאחורי מחזור חודשי ומשיכה ראשונה מאוחרת.

הבדלים בכלים

Bulenox היא היחידה מבין השתיים שמציעה rithmic. My Funded Futures מכסה tradovate, tradingview, volumetrica, שאינו קיים אצל המתחרה שלה. בחירת הפלטפורמה אינה קוסמטית: ביצוע הפקודות, סוגי הפקודות הזמינים והאמינות של האוטומציה שלכם תלויים בה, והחלפה באמצע ההערכה אפשרית רק לעיתים רחוקות.

מה יש לכל חברה מאחוריה

Bulenox פועלת מאז 2022, כלומר 1 שנים יותר מ-My Funded Futures. ב-Trustpilot הן מציגות 4.7/5 ו-4.9/5 בהתאמה. עמוד התווך של האמינות שלנו מעניק להן 77/100 ו-83/100, תוך שקלול של ותק, שקיפות הישות והוכחות פומביות ל-payouts. בענף שבו שום רגולטור פיננסי אינו מפקח על ההערכות האלה, ותק והיסטוריית payouts שניתן לאמת הם הדבר הקרוב ביותר לערובה.

איך מתנהגת מגבלת ההפסד

Bulenox מחילה drawdown היברידי. My Funded Futures מחילה drawdown trailing (סוף יום) עם תקרה של 4%. זהו ההבדל בעל ההשלכות הכבדות ביותר בין השתיים. Drawdown סטטי נמדד פעם אחת, מהיתרה ההתחלתית, ואינו זז לעולם; trailing drawdown עוקב אחר ההון העצמי שלכם כלפי מעלה, כך שרצף רווחים מעלה את הרצפה שמתחתיה אסור לכם לרדת. Trailing תוך-יומי מחמיר עוד יותר, משום שהוא עוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן: רווח שמעולם לא מימשתם עלול להעלות לצמיתות את סף ההפסד שלכם.

השוואות נוספות

שאלות נפוצות

Bulenox או My Funded Futures: איזו לבחור?
Bulenox מנצחת ב-5 מתוך 33 הקריטריונים שהשווינו, לעומת 4 של My Funded Futures. עם זאת, הדירוג תלוי במה שאתם נותנים לו משקל: עלות הכניסה, מודל ה-drawdown ומהירות ה-payouts אינם מצביעים לאותו כיוון עבור כל פרופיל.
לאיזו מהן drawdown סלחני יותר?
My Funded Futures, משום ש-drawdown סטטי או trailing של סוף יום משאיר יותר מרווח מ-trailing תוך-יומי, שעוקב אחר שיאים לא ממומשים שהושגו במהלך הסשן.
איזו מהן מציעה את החשבונות הגדולים יותר?
שתיהן מגבילות את ההערכה ל-150 K. מעבר לזה, מה שמשנה הוא ה-scaling plan שמוחל לאחר קבלת המימון.
אפשר לעבוד עם שתיהן במקביל?
שום דבר אינו מונע מכם להחזיק חשבונות בשתי חברות שונות — סוחרים ממומנים רבים עושים זאת, כדי לפזר את הסיכון שחברה אחת תשנה את הכללים שלה או תעכב payout. מה שבדרך כלל אסור הוא לשכפל את אותן עסקאות בין חשבונות: רוב החברות רואות בכך copy trading ועלולות לבטל payout. בדקו את התנאים של כל אחת מהן בנקודה הזו בדיוק.

ההנחות שבאמת אומתו

שום קוד הנחה אינו מתפרסם לפני שנבדק באתר של החברה עצמה. הנחה שלא אומתה אינה מופיעה כאן.

להנחות